BREAKING NEWS

Çaj kamomili dhe livandë, kura e gjumit të patrazuar

Çaj kamomili dhe livandë, kura e gjumit të patrazuar
x
BREAKING NEWS

Fondet nga Rusia/ Mbyllet mbledhja e kryesisë së PD, ja çfarë pritet të ndodhë sot

Fondet nga Rusia/ Mbyllet mbledhja e kryesisë së PD, ja
x
BREAKING NEWS

“Nëse nuk merren masa, të presim vetëm viktima”, Artan Hoxha ngre shqetësimin e madh për Shkodrën: Nuk është vetëm krimi!

“Nëse nuk merren masa, të presim vetëm viktima”,
x
BREAKING NEWS

Hetimet për kompleksin “Partizani”, ish-drejtuesi i Komandos FA përfundon në SPAK

Hetimet për kompleksin “Partizani”, ish-drejtuesi i Komandos FA
x
BREAKING NEWS

Skema e njëjtë e Ilir Metajt, si po kërkon të shpëtojë nga dosja e spiunit, njësoj siç ia hodhi paq me videon me zë dhe figurë të Dritan Priftit, ja prapaskenat

Skema e njëjtë e Ilir Metajt, si po kërkon të
x
BREAKING NEWS

"Suita, kushton 2700 dollarë në natë pa përfshirë..."/ Gazetari i njohur zbardh skandalin e fundit, zbulon sa kushtoi dhoma e Ramës në hotelin luksoz në Manhatan: Ishin vetëm ky dhe kryeministri i Marokut!

"Suita, kushton 2700 dollarë në natë pa
x
BREAKING NEWS

Idajet Beqiri: Banda e Ilir Metës më ka kërcënuar me vrasje, ja dosja tjetër “përvëluese” për ish-presidentin që do të çoj në SPAK, shumë shpejt do të arrestohen dy kokat më të mëdha të politikës

Idajet Beqiri: Banda e Ilir Metës më ka kërcënuar me vrasje,
x
BREAKING NEWS

Kaos në Rusi, fillojnë komplotet për të rrëzuar nga pushteti Vladimir Putinin, dalin për herë të parë 8 emrat surprizë që mund të zëvendësojnë “Carin”

Kaos në Rusi, fillojnë komplotet për të rrëzuar nga
x

Gossip

I japin fund beqarisë! Artistja shqiptare martohet me avokatin e njohur, publikon fotot nga ceremonia

I japin fund beqarisë! Artistja shqiptare martohet me avokatin e njohur,

Disa ditë më parë, këngëtarja e njohur nga Kosova, Valza Zhegrova i dha fund beqarisë. Ajo kurorëzoi dashurinë me avokatin Nazmi Vërtopi. Mirëpo, vetëm gjatë orëve të fundit ka ndarë disa foto, në të cilat shfaqet e veshur me fustanin e bardhë.

Çifti duken shumë të lumtur pranë njëri-tjetrit teksa pozojnë si nuse dhe dhëndër. Ajo që ka tërhequr vëmendje është edhe thjeshtësia e Valzës, e cila ka zgjedhur të jetë një nuse shumë natyrale. Padyshim, komentet kanë qenë të shumta, ku të gjithë i uronin çiftit jetë të lumtur.

I japin fund beqarisë! Artistja shqiptare martohet me avokatin e njohur,

Sa i përket muzikës, Valza po bën disa kohë që është tërhequr duke i kushtuar më shumë rëndësi jetës private. Nuk dihet se kur do të jetë rikthimi i saj i radhës, por fansat janë tepër kurioz.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by VALZA (@valzaa.zh)