BREAKING NEWS

Publikohet përditësimi më i fundit i Ministrisë së Shëndetësisë, zbardhet shifra: Ja sa të infektuar me koronavirus u shënuan ditën e sotme

Publikohet përditësimi më i fundit i Ministrisë së
x

Gossip

I japin fund beqarisë, çifti i parë i 'Përputhen' vendosin të fejohen, kapen 'mat' në zyrat e një Gjendje Civile (FOTO)

I japin fund beqarisë, çifti i parë i

Andi dhe Melisa, dy nga konkurrentët më të përfolur në edicionin e dytë të “Përputhen” duket se i kanë dhënë fund beqarisë.

Faqja e “Përputhen demaskime” në Instagram ka publikuar një foto, ku shihen të dy pranë njëri-tjetrit dhe mendohet se janë në zyrat e një Gjendje Civile.

Sigurisht ky nuk është një lajm që befason, kjo për faktin se të dy prej kohësh kanë qenë me njëri-tjetrin, edhe pse janë përpjekur ta mohojnë.

I japin fund beqarisë, çifti i parë i

Në foton e publikuar shihen të dy mjaft të lumtur dhe gati për të firmosur aktin  e fejesës.

Mbetet për t’u parë nëse do ta pranojnë apo mohojnë në ditët e ardhshme.

I japin fund beqarisë, çifti i parë i

I japin fund beqarisë, çifti i parë i

Më të lexuarat