BREAKING NEWS

Përballet për herë të parë me zërat kritikë ndaj tij, zbulohen 2 lëvizjet e rëndësishme të Lulzim Bashës ditën e sotme

Përballet për herë të parë me zërat kritikë
x

Gossip

I ka dhënë fund lidhjes me Merin? Reagon për herë të parë Saimiri i ‘Love Story’ dhe surprizon me atë që thotë (FOTO)

I ka dhënë fund lidhjes me Merin? Reagon për herë të

Kohët e fundit në mediat rozë ka qarkulluar lajmi se Saimiri dhe Meri i  “Love Story” i kanë dhënë fund lidhjes. Ndonëse Saimiri u rikthye në Shqipëri, ai nuk u pa askund pranë bukuroshes nga Elbasani.

Nuk dihet se çfarë ka ndodhur mes tyre, por Saimiri ka bërë një reagim të nënkuptuar në rrjetet sociale. Ai ka publikuar një foto të tij të Instagram, krahas së cilës ka shkruar se ka shumë për të thënë, por preferon të qëndrojë i heshtur.

“Me klas është ai që ka shumë për të thënë, por zgjedh të qëndrojë i heshtur para budallenjve”, ka shkruar Saimiri.

I ka dhënë fund lidhjes me Merin? Reagon për herë të

I ka dhënë fund lidhjes me Merin? Reagon për herë të

I ka dhënë fund lidhjes me Merin? Reagon për herë të