BREAKING NEWS

Parashikimi i motit për 14 Gushtin, flasin ekspertët se çfarë pritet në ditët në vijim: Mund të ketë përmbytje masive. Ja zonat që rrezikohen

Parashikimi i motit për 14 Gushtin, flasin ekspertët se
x
BREAKING NEWS

Kosova në alarm/ Agjencia e Emergjencave bën paralajmërimin e fortë, ja çfarë do të ndodhë në orët në vijim

Kosova në alarm/ Agjencia e Emergjencave bën paralajmërimin e
x
BREAKING NEWS

Aksident i rëndë në Fier, makina përplas për vdekje 52-vjeçarin, detajet e para

Aksident i rëndë në Fier, makina përplas për vdekje
x
BREAKING NEWS

U plagos mbrëmjen e sotme në Kuçovë, Admir Bejo niset me urgjencë drejt Tiranës

U plagos mbrëmjen e sotme në Kuçovë, Admir Bejo niset me
x
BREAKING NEWS

U plagos sot me armë zjarri në Kuçovë, kush është Admir Bejo? Dyshohet për hakmarrje të një tentative vrasje në 2007

U plagos sot me armë zjarri në Kuçovë, kush
x
BREAKING NEWS

45-vjeçari gjendet i plagosur me armë zjarri në Kuçovë, çfarë thotë policia

45-vjeçari gjendet i plagosur me armë zjarri në
x
BREAKING NEWS

E rëndë/ Gjendet një person i pajetë në Pogradec, dyshohet se...

E rëndë/ Gjendet një person i pajetë në Pogradec,
x
BREAKING NEWS

Emri/ Plagosja me armë zjarri në Kuçovë, zbardhen detaje të reja

Emri/ Plagosja me armë zjarri në Kuçovë, zbardhen detaje
x

Gossip

I kanë mbetur vetëm pak ditë jetë, këngëtari i njohur shqiptar bën gjestin prekës për vogëlushin (VIDEO)

I kanë mbetur vetëm pak ditë jetë, këngëtari i

Reperi i njohur, Stresi ka bërë një gjest tepër prekës. Ai ka vizituar në spital një 12-vjeçar që vuan nga një sëmundje e rëndë dhe fatkeqësisht i kanë mbetur pak ditë për të jetuar.

I kanë mbetur vetëm pak ditë jetë, këngëtari i

Vogëlushi shprehu dëshirën për ta takuar reperin dhe ky i fundit nuk ka nguruar të shkojë menjëherë. Ai e ka ndarë videon në Instastory, ku shfaqet teksa e surprizon 12-vjeçarin dhe i ka bërë edhe një dhuratë. Madje, Stresi i ka premtuar se do shkojë ta takojë sërish.

Ky moment është bërë viral në rrjet: