BREAKING NEWS

Ndryshojnë masat anticovid! Zbulohet vendimi më i ri i Komitetit të Ekspertëve: Duke nisur nga nesër do të...

Ndryshojnë masat anticovid! Zbulohet vendimi më i ri i Komitetit
x

Gossip

“I ke bërë buzët”/ Moderatori i ‘Top Channel’ zbulon të vërtetën për lajmin e shumë komentuar, shkëmben batuta me konkurrentin e ‘Përputhen’

“I ke bërë buzët”/ Moderatori i ‘Top

Juli i Për’puthen ka shkëmbyer disa batuta me Ori Nebijajn dhe Isli Islamin mëngjesin e sotëm në “Ëake Up”.

Ori e ka ngacmuar Julin, duke e pyetur nëse ka marrë vaj ulliri me vete, ndërsa Isli me shaka u përgjigjet kritikëve që e akuzojnë se ka bërë buzët.

Biseda mes tyre

Ori: Ke marrë vaj ulliri me vete?

Juli: Mirëmëngjesi, mirëmëngjesi! Si jeni? U shëruat nga Corona apo akoma?

Isli: Po, po ne kemi mbaruar punë

Juli: O Isli, jemi bërë merak, ça ke bërë?

Isli: Në ç’kuptim?

Juli: Po ishte sëmurë një herë, sëmurë dy herë

Isli: Iku, jam në rregull. Unë s’kam bërë asgjë, as buzët nuk kam bërë paçka thonë njerëzit