BREAKING NEWS

Publikohet bilanci i COVID, Ministria e Shëndetësisë zbulon sa raste të reja janë shënuar në 24 orët e fundit

Publikohet bilanci i COVID, Ministria e Shëndetësisë zbulon sa
x

Gossip

“I ke thyer zemrën”/ U largua papritur nga ‘Përputhen’, dalin bisedat private në ‘WhatsApp’ të Andit me Tean (FOTO)

“I ke thyer zemrën”/ U largua papritur nga

Andi është larguar ditët e fundit nga spektakli ‘Përputhen’, mirëpo komunikimet me Tean nuk i ka ndërprerë. Madje konkurrentja tha dy puntata më parë se Andi ka hatërmbetje me produksionin prandaj refuzon të komunikojë me ta.

Së fundmi, ndjekësit e kanë pyetur Tean në Instagram se cila është biseda e fundit që ka me Andin në Whatsapp dhe ajo nuk ka ngurruar ta publikojë.

Në bisedën e publikuar, shihet se Tea i kërkon Andit “t’i flasë Eminit”, i cili me gjasë është mërzitur nga mungesa e tij.

"Foli Eminit Andi, i ke thyer zemrën", i shkruan Tea. "Do i flas pastaj pz", ia kthen Andi.

Kujtojmë që Tea ka deklaruar se nëse Andi nuk vendos të rikthehet në emision, ajo do të largohet.

“I ke thyer zemrën”/ U largua papritur nga