BREAKING NEWS

Ish-kryeministri e akuzoi si të shitur te Balla, reagon ashpër Bardhi: Po poshtëron veten, ka përdorur pushtetin për të rritur zerot në llogarinë e tij, shpif për këdo që...

Ish-kryeministri e akuzoi si të shitur te Balla, reagon ashpër Bardhi:
x
BREAKING NEWS

“Ish-kryetarit i vinin mesazhe dhe s’përmendte emrin e kundërshtarit”, Sali Berisha nuk harron të sulmoj Bashën: U angazhua për llogari të...

“Ish-kryetarit i vinin mesazhe dhe s’përmendte emrin e
x
BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë informon qytetarët: Si paraqitet situata epidemiologjike në Shqipëri në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë informon qytetarët: Si paraqitet
x
BREAKING NEWS

Bordi i Transparencës vendos çmimet e reja, sa do të shitet litri i naftës, benzinës dhe gazit

Bordi i Transparencës vendos çmimet e reja, sa do të shitet
x
BREAKING NEWS

Agron Duka dhe Fatmir Mediu propozuan emrin e tij për President të ardhshëm, reagon Dash Shehi: Të gjitha mbeten manovra politike

Agron Duka dhe Fatmir Mediu propozuan emrin e tij për President të
x
BREAKING NEWS

Kryeministri Rama i zhgënjyer nga largimi i Dybala-s: Po të isha kryeministër i Italisë do e bëja Chiellinin ministër

Kryeministri Rama i zhgënjyer nga largimi i Dybala-s: Po të isha
x
BREAKING NEWS

Qeveria merr vendimin e rëndësishëm për federatat sportive dhe sportistët elitarë

Qeveria merr vendimin e rëndësishëm për federatat sportive
x
BREAKING NEWS

Aksident i rëndë/ Makina përmbyset në kanal, plagosen dy persona, dërgohen me urgjencë te Trauma

Aksident i rëndë/ Makina përmbyset në kanal, plagosen dy
x

Gossip

“I kemi marrë parasysh paragjykimet e njerëzve”/ Ai ka dy fëmijë nga martesa e mëparshme, këngëtarja shqiptare reagon për zyrtarizmin e lidhjes së saj me biznesmenin e njohur: Ne jemi gati të... (FOTO)

“I kemi marrë parasysh paragjykimet e njerëzve”/ Ai ka dy

Pak ditë më parë u bë publike lidhja e këngëtares Albina Kelmendi me biznesmenin Valon Vataj. Urimi i ditëlindjes që sipërmarrësi bëri për këngëtaren u mor si zyrtarizimi i romancës së tyre. Këngëtarja ka reaguar nga Amerika, ku po qëndron për koncertet, duke thënë se lidhjen është munduar ta mbajë larg vëmendjes së mediave.

Mes të tjerash, këngëtarja tha se i kanë marrë parasysh komentet e njerëzve lidhur me faktin se Valoni është baba i dy fëmijëve. “Unë nuk e kam mbajtur lidhjen fshehtë por nuk kam dashur të bëjë asgjë publike në rrjete sociale. Përderisa ndihem mirë dhe jemi të lumtur e kemi bërë lidhjen publike me qenë rehat për vete.

Ne jemi bërë gati të përballemi me paragjykimet që po na bëhen, por në fund, për neve ka rëndësi mbështetja e dy familjeve tona dhe dashamirëve tanë dhe jo fjalët e njerëzve që nuk na njohin dhe na paragjykojnë me llafe kafenesh sepse në fund të fundit, askush nuk e di jetën time apo të Valonit.

Në çdo intervistë e kam cekur që lidhja ime nuk dua të jetë arsye për të cilën të flasë publiku ose portalet sepse famën e kam ndërtuar me punë dhe përkushtim së bashku me familjen time kurse lidhjen do mundohem ta mbaj larg syrit të mediave sepse është diçka personale e imja.”, ka thënë Albina.

“I kemi marrë parasysh paragjykimet e njerëzve”/ Ai ka dy

Më të lexuarat