BREAKING NEWS

“Do të vëmë bombën kudo që të jesh"/ Kërcënohet me jetë drejtori i Përgjithshëm i Burgjeve, Prokuroria e Tiranës vihet menjëherë në lëvizje, zbardhet SMS-ja e rëndë

“Do të vëmë bombën kudo që të jesh"/
x

Gossip

I kërkoi të dilte beqare nga ‘Përputhen’, Fationi bën reagimin e papritur pas largimit të Anës mbrëmjen e djeshme

I kërkoi të dilte beqare nga ‘Përputhen’, Fationi

Mbrëmjen e djeshme, Ana Kauri u largua nga “Përputhen”. Ajo tha se ndihej e trazuar dhe jo vetëvetja, duke kërkuar daljen nga programi.

“Nuk arrija dot të dalloja se kush ishte Ana në të gjitha situatat”, u shpreh ish-konkurrentja mes lotësh. Së fundmi, ajo ka bërë një status falenderues për produksionin dhe publikun, ku vihet re një koment nga Fation Kuqari.

Ai i ka komentuar disa emoji, si për t’i thënë që është i lumtur që doli nga emisioni. Kujtojmë se pak kohë më parë, i ftuar në “Roped With Olsi”, Fationi i kërkoi Anës të dilte beqare nga programi. Mos vallë dyshja do të vazhdojnë njohjen jashtë? Kjo mbetet për t’u parë në vazhdim.

I kërkoi të dilte beqare nga ‘Përputhen’, Fationi

Më të lexuarat