BREAKING NEWS

“Kush e furnizon Monikën?”, Frrok Çupi plas ‘bombën’ për Ilir Metën dhe ngre alarmin për atë që pritet të ndodhë pas 24 korrikut: Hetimet kanë ardhur në dorën e...

“Kush e furnizon Monikën?”, Frrok Çupi plas
x
BREAKING NEWS

Ben Andoni paralajmëron ‘tërmet’ në Partinë Demokratike, tregon a do ketë bashkim PD-LSI: Do hanë kokat e tyre e më pas radhën e ka...

Ben Andoni paralajmëron ‘tërmet’ në Partinë
x
BREAKING NEWS

LSI drejt fundosjes? Fatos Klosi paralajmëron lëvizjen që do bëjë Ilir Meta

LSI drejt fundosjes? Fatos Klosi paralajmëron lëvizjen që do
x
BREAKING NEWS

“Kanë marrë mesazhe nga SHBA”/ Ben Andoni plas deklaratën e fortë, zbulon për çfarë i është dhënë garanci Metës dhe Kryemadhit

“Kanë marrë mesazhe nga SHBA”/ Ben Andoni plas
x
BREAKING NEWS

Analisti i njohur plas 'bombën', tregon çfarë e pret LSI-në: Meta nuk do ketë kohë për...

Analisti i njohur plas 'bombën', tregon çfarë e pret
x
BREAKING NEWS

“Meta-Kryemadhi po luajnë lojën”, Fatos Klosi del me deklaratën e fortë dhe paralajmëron zhvillimet e reja: Nuk janë kaq të qetë sa duken!

“Meta-Kryemadhi po luajnë lojën”, Fatos Klosi del me
x
BREAKING NEWS

Rreziku i një katastrofe bërthamore dhe kriza më e madhe në histori që do të përjetojë Evropa, ja dy planet e frikshme që po përgatit Putin, Zelensky alarmon botën

Rreziku i një katastrofe bërthamore dhe kriza më e madhe në
x
BREAKING NEWS

Spartak Braho: Balluku pjesë e oligarkisë politike të Ramës, rruga Kardhiq-Delvinë aferë e pastër korruptive

Spartak Braho: Balluku pjesë e oligarkisë politike të Ramës,
x

Gossip

I kërkojnë që të kthehet në Itali, Beniada Nishani merr vendimin e rëndësishëm

I kërkojnë që të kthehet në Itali, Beniada Nishani merr

Pas përfundimit të “Big Brother VIP”, Beniada Nishani ka vazhduar karrierën e saj në Shqipëri. Prej pak kohësh bukuroshja ka nisur jetesën në Tiranë, për të realizuar projekte te reja, tashmë jo si modele por edhe në moderim si bashkëprezantuese në “Procesi Sportiv”.

Që kur ishte pjesë e shtëpisë  më të famshme në Shqipëri, ajo shprehur dëshirën që të qëndronte këtu dhe ta fillojë karrierën e saj edhe në vendin e saj.

Por, duke qenë se për shumë vite Beniada ka ndërtuar karrierën e saj në Itali, padyshim që i mungon shumë dhe vendit ku ka kaluar jetën e saj dhe në një kërkese publike nga një mikeshë e saj për t’u kthyer në Itali, duket se sado që i mungon Italia në planet e saj është jetesa në vendin mëmë.

“Tani për tani nuk dua të kthehem, unë ndihem mirë këtu, pastaj në jetë nuk e di çfarë mund të ndodhë, por e rëndësishme është të provosh të bësh diçka të mirë.”, shkruan ajo.

I kërkojnë që të kthehet në Itali, Beniada Nishani merr