BREAKING NEWS

Humb betejën me koronavirusin 59-vjeçari nga Tepelena, kishte probleme me frymëmarrjen dhe temperaturë të lartë

Humb betejën me koronavirusin 59-vjeçari nga Tepelena, kishte
x

Gossip

I kishte munguar prej kohësh ekranit, rikthehet me projekt të ri moderatorja e njohur

I kishte munguar prej kohësh ekranit, rikthehet me projekt të ri

Moderatorja Ermira Çausholli, do të rikthehet këtë sezon të ri televiziv, siç kanë treguar burime për “Neës31”.

Moderatorja e “Histori dashurie” tashmë do të sjellë një format që i dedikohet femrave. Burimet bëjnë të ditur se gjithashtu nuk do të mungojnë sfidat dhe të ftuarit VIP.

Ende nuk kemi detaje të tjera lidhur me këtë emision, megjithatë presim t’i mësojmë sa më shpejt.

Deri tani, na mjafton fakti që një prej emrave më të dashur për publikun shqiptar po rikthehet sërish në ekran këtë sezon të ri televiziv.