BREAKING NEWS

Telefonata që i habiti të gjithë në studio! Zbulohet kush është modelja shqiptare që i ka marrë mendjen Silvio Berlusconit!

Telefonata që i habiti të gjithë në studio! Zbulohet kush
x

Gossip

I komentoi këngëtares shqiptare në foto, kërcënohet menaxheri i VIP-ave: Merresh peng po e ngacmove prap!

I komentoi këngëtares shqiptare në foto, kërcënohet

Pak ditë më parë këngëtarja e njohur Doruntina Shala, e njohur me emrin e artit Tayna, ka publikuar në rrjete sociale disa foto sensuale.
Ajo kishte veshur një fustan ngjyrë qielli, shumë të ngushtë pas trupit, duke nxjerrë në pah format tërheqëse, ku në sy binin të pasmet bombastike.

Komentet kanë qenë nga më të ndryshmet, por në sy ra komenti i mikut të saj dhe menaxherit të njohur të këngëtarëve, Xhani Demika, i cili me shaka i ka thënë: Mos më thuaj që po lan dyshemenë.

Ndërkohë në inbox-in e tij në Instagram i ka ardhur një kërcënim, nga dikush që vetë Xhani nuk ia bën publik emrin.

“Merresh peng po ma ngacmove prapë Taynën”, i shkruan ai, teksa nuk dihet nëse situata është serioze apo është diçka me humor.

I komentoi këngëtares shqiptare në foto, kërcënohetI komentoi këngëtares shqiptare në foto, kërcënohetI komentoi këngëtares shqiptare në foto, kërcënohet

Më të lexuarat