Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

I lidhur me Alba Hoxhën? Albi Nako poston foton e papritur dhe përlot publikun me dedikimin

Postuar: 12/01/2019 - 20:04

Koreografi dhe balerini Albi Nako, kohët e fundit po përflitet shumë në media për marrëdhënien e tij të dashurisë me balerinën Alba Hoxha.
 
Në të njëjtën kohë, Albi vazhdon të diskutohet për ndarjen e tij nga Klaudia Pepa, me të cilën kishin  një martesë shumë të lumtur.
 
Mirëpo, pak minuta më parë koreografi ka vendosur t’i surprizojë të gjithë me një foto nga fëmijëria ku shfaqet krahë familjes, të atit të tij, Llaqi Nako, nga i cili ka trashëguar dhe profesionin dhe të ëmës.
 
‘Po te thoja " na ishte nje here" do dukej si perralle. Po pse ishim keshtu u beme keta qe jemi’, shkruan Albi.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 25/03/2019 - 17:41

Kejvina Kthella është larguar nga emisioni ‘Xing me Ermalin’ duke deklaruar se shumë shpejt do e shohim në një telezivion të madh italian, ndërsa në emision e zëvendësoi një tjetër bukuroshe, e cila quhet

Postuar: 25/03/2019 - 17:30

Arbana Osmani me anë të postimi në Instagram ka dhënë një këshillë për të githa femrat të cilat d

Postuar: 25/03/2019 - 14:56

Masakra, vrasje, vuajtje, lot, arratisje dhe përdhunime!

Postuar: 25/03/2019 - 14:48

Këngëtarja Ronela Hajati është një ndër artistet më të komentuara në showbizin shqiptar.

Postuar: 25/03/2019 - 13:26

Siç dihet që pas martesës së bujshme, Princ Harry dhe Meghan Markle kanë qenë shumë të komentuar

Postuar: 25/03/2019 - 13:13

Jonida Maliqi siç dihet në maj do të përfaqësojë Shqipërinë në Eurovizion me këngën "Ktheju

Postuar: 25/03/2019 - 12:06

Kejvina Kthella javën e kaluar i tregoi të gjithëve se ajo do të ndërpriste aventurën në emisioni