BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë informon qytetarët: Ja si paraqitet situata epidemiologjike në vend

Ministria e Shëndetësisë informon qytetarët: Ja si paraqitet
x
BREAKING NEWS

“Le të shohim nga e ardhmja”, Edi Rama jep lajmin nga Egjipti: Ja çfarë do të ndodhë së shpejti

“Le të shohim nga e ardhmja”, Edi Rama jep lajmin nga Egjipti:
x
BREAKING NEWS

Edi Rama pritet me ceremoni shtetërore në Egjipt, nënshkruhen tre marrëveshjet e rëndësishme

Edi Rama pritet me ceremoni shtetërore në Egjipt, nënshkruhen tre
x
BREAKING NEWS

Plas skandali/ Serbia ndalon boksierët nga Kosova, Shqipëria braktis botërorin. Ja çfarë ka ndodhur në kufi

Plas skandali/ Serbia ndalon boksierët nga Kosova, Shqipëria braktis
x
BREAKING NEWS

Vendimi hyn menjëherë në fuqi/ Emërohet drejtori i Përgjithshëm i Tatimeve, kush është emri i njohur që i besohet posti i rëndësishëm

Vendimi hyn menjëherë në fuqi/ Emërohet drejtori i
x
BREAKING NEWS

Projekti/ Sekuestrohen pasuritë që kalojnë 2-fishin e të ardhurave, ja pronat që zotërojnë politikanët shqiptarë, nga Meta e Berisha, te Rama, Basha e deputetët

Projekti/ Sekuestrohen pasuritë që kalojnë 2-fishin e të
x
BREAKING NEWS

Zbardhet qarkorja, PD rrëzon Berishën: Topalli, Imami dhe gjithë “garda e vjetër” u përjashtuan prej tij, “Foltoren” po e përdor si mjet shantazhi

Zbardhet qarkorja, PD rrëzon Berishën: Topalli, Imami dhe gjithë
x
BREAKING NEWS

Shkarkimi i Metës pa afat, seanca në Kushtetuese nuk parashikohet as në nëntor, presidenti vijon luftën në prapaskenë

Shkarkimi i Metës pa afat, seanca në Kushtetuese nuk parashikohet as
x

Gossip

I lidhur me Gilbertën? Reagon ish-konkurrenti i ‘Përputhen +40’ dhe zbardh si qëndron e vërteta: Më kanë prishur punë në jetën...

I lidhur me Gilbertën? Reagon ish-konkurrenti i ‘Përputhen

Pasi dolën nga ‘Përputhen +40’, Gilberta Simoni dhe Ilir Lara i dhanë fund lidhjes së tyre të dashurisë.

Ky lajm bëri menjëherë bujë, pasi fansat po prisnin që ata të bënin hapa më të rëndësishëm për dashurinë e tyre. Pas ndarjes nga Iliri, Armando Abazi hedh dyshimet se Gilberta ka nisur lidhje me një tjetër ish-konkurrent te reality show-t, Luan Muahaj.

I menjëhershëm ka qenë reagimi i Gilbertës, e cila hedh poshtë këto thashetheme. Ajo shprehet se është ende beqare dhe me Luanin janë vetëm miq të mirë asgjë më shumë.

Gilberta dhe Luani ishin sot në një lidhje “Skype” me emisionin “Shqipëria Live”, ku reaguan për herë të parë të dy bashkë. Dy ish-konkurrentët e “Për’puthen +40” u shprehën se mes tyre nuk ka asgjë më shumë se një miqësi të bukur.

“Armando gjithmonë ka trazuar ujërat. Luanin e kam një mik të mirë. Më ka qëndruar shumë pranë Luani, Lindita, pas ndarjes nga Iliri. E pranova simpatinë e tij si një mik, jo më shumë”, tha Gilberta.

I lidhur me Gilbertën? Reagon ish-konkurrenti i ‘Përputhen

Nga ana tjetër, Luani u shpreh se ka komunikim thuajse me të gjithë ish-konkurrentët e reality show-t dhe se me Gilbertën takohen sipas mundësive.

“Kam pasur një simpati me Gilbertën. Por gjithë simpatia që kisha u kthye në shoqërore. Takohemi rrallë, varet. Sipas mundësive. Lajmet në lidhje me Gilertën më kanë prishur punë. Njerëzit u besojnë portaleve. Më ka prishur vërtetë punë në jetën personale, duke menduar se të gjithë shkruajnë se jemi të lidhur, ne jemi thjesht vërtetë miq shumë të mirë”, tha ai.

Ndërsa duke qeshur, Gilberta shton se “nuk merret më me Përmetin”.

Më të lexuarat