BREAKING NEWS

Fatos Klosi zbulon porosinë e Metës për Lulzim Bashën pas takimit në Presidencë

Fatos Klosi zbulon porosinë e Metës për Lulzim Bashën pas
x

Gossip

I lidhur me vajzën e Sabianit? Seldi sapo konfirmoi për herë të parë statusin e saj

I lidhur me vajzën e Sabianit? Seldi sapo konfirmoi për herë

Ndarja e Seldi Qalliut dhe Mimoza Shkodrës në verën e 2018-s ka qenë një ndër lajmet më të bujshme të vitit që lamë pas.Dhe më pas bashkëpunimi i tij me Keisi Medinin nisi thashethemet nëse, mes tyre kishte ndonjë romancë.

Ndërsa Keisi tregoi se mes tyre ka prej vitesh një marrëdhënie miqësore, për shkak se janë rritur bashkë, Seldi nuk kishte pranuar të fliste deri më sot për statusin e tij social.
 
Pas diskutimeve të mëdha, këngëtari e konfirmoi me një fjalë se për momentin nuk është i angazhuar me asnjë femër.
 
“Djalë beqar”, shkruan në mbishkrimin e fotos së publikuar në Instagram Seldi.