BREAKING NEWS

Frrok Çupi zbulon emrat e bujshëm që janë hequr qafe nga politika dhe i nxjerr në shesh të gjitha: Azem Hajdari më tha se ‘o do ta vras Berishën, o do më vrasë’, Ilir Meta donte të ekzekutonte Becchettin për 2  milionë euro, ja si e helmuan me kafe amb...

Frrok Çupi zbulon emrat e bujshëm që janë hequr qafe nga
x
BREAKING NEWS

Çfarë po ndodh? Dy shpërthime në Tiranë/ I vendoset eksploziv dy banesave, policia zbardh detaje

Çfarë po ndodh? Dy shpërthime në Tiranë/ I vendoset
x
BREAKING NEWS

Shtohen telashet për Ilir Metën, Kuvendi i kërkon Autoritetit të Dosjeve të publikojë emrat e ish-sigurimsave që janë pjesë e Administratës Publike

Shtohen telashet për Ilir Metën, Kuvendi i kërkon Autoritetit
x
BREAKING NEWS

Zbardhen prapaskenat “bombë”, ja pse Berisha i nxori Metës dosjen e spiunit, dekretimi i Begajt, flirtet me Ramën dhe ambasadoren Kim xhindosën kreun e “Foltores”

Zbardhen prapaskenat “bombë”, ja pse Berisha i nxori Metës
x
BREAKING NEWS

Detaje nga plagosja në Fushë-Krujë/ Zbardhet shkaku pse nisi sherri mes autorit dhe 55-vjeçarit ku agravoi në përdorimin e armëve. Reagon Policia

Detaje nga plagosja në Fushë-Krujë/ Zbardhet shkaku pse nisi
x
BREAKING NEWS

Ballkani era “barut”, zbardhet plani djallëzor që po përgatit Vuçiç bashkë me Putin për Kroacinë, paralajmërohen trazira, ja si situata mund të përshkallëzohet në konflikt të armatosur

Ballkani era “barut”, zbardhet plani djallëzor që po
x
BREAKING NEWS

Skenari i frikshëm në tryezën serbo-ruse, “vijat e kuqe” mes SHBA-së dhe Rusisë mund të ndezin Kosovën, Putin kërkon gjakderdhje në Ballkan

Skenari i frikshëm në tryezën serbo-ruse, “vijat e
x
BREAKING NEWS

“Zelensky është si Hitleri”, Dmitry Medvedev del me teorinë e frikshme, ja si zyrtari i lartë rus po e përgatit terrenin për të marrë vendin e Vladimir Putinit

“Zelensky është si Hitleri”, Dmitry Medvedev del me
x

Gossip

“I lumtur dhe mirënjohës”, balerini i njohur shqiptar bëhet pjesë e jurisë së emisionit italian (FOTO)

“I lumtur dhe mirënjohës”, balerini i njohur shqiptar

Balerini Graciano Tagani është mjaft i njohur për publikun. Ai është autor dhe anëtar jurie i “Just dance” në Top Channel si dhe më herët ka marrë pjesë si balerin profesionist në kompeticione të mëdha në vendin tonë.

Shpeshherë ai ka treguar se sa shumë sfida ka profesioni i balerinit por ai ia ka dalë më së miri.

Së fundmi, ai bërë me dije një tjetër sukses të tijin! Graciano do të jetë pjesë e jurisë në një kompeticion në Itali.

Balerini thekson se është shumë i lumtur dhe mirënjohës për këtë mundësi. Jo vetëm kaq por ai shkruan se gjithnjë i ka adhuruar nëpërmjet ekranit personat që do jenë pjesë e jurisë së bashku me të.

“I lumtur dhe mirënjohës të jem pjesë e jurisë me personat që gjithmonë i kam adhuruar ndërmjet ekrani italian dhe nesër në Romë do jem krah tyre. Mirënjohës. Shihemi nesër”, shkruan Graciano.

Sa i takon jetës personale, ai është në një marrëdhënie dashurie me moderatoren Argjira Spanca.

Puna e tyre e përbashkët në televizion ishte ajo që i çoi drejt lidhjes dhe tashmë ata shijojnë bashkë çdo sukses të njëri-tjetrit.

Shpesh, dyshja publikon foto në shoqërinë e njëri tjetrit dhe duken gjithnjë shumë të dashuruar, të lumtur dhe të qeshur.

“I lumtur dhe mirënjohës”, balerini i njohur shqiptar

 

Më të lexuarat