BREAKING NEWS

Do kandidojë në Durrës përballë Bashës? Vjen reagimi i papritur i kryeministrit Rama: Mos hapni llafe kot. Ja cilin qytet kam zgjedhur

Do kandidojë në Durrës përballë Bashës? Vjen
x

Gossip

“I lutesha mamit të më bënte një motër ose të më blinte këpucë me taka”, moderatorja Dojna Mema i emocionon të gjithë me dedikim e ndjerë për personin e saj të shtrenjtë (FOTO)

“I lutesha mamit të më bënte një motër ose

Moderatorja Dojna Mema e ka suprizuar motrën e saj dje me një dedikim të ndjerë. Teksa ka postuar disa foto nga pushimet e saj verore, Dojna na ka treguar edhe lidhjen e ngushtë që ka me motrën e saj.

“Ti s’mund t’i dish ditët kur i lutesha mamit të më bënte një motër ose të më blinte këpucë me taka. Që pasi ajo bëri zgjedhjen e saj, unë mora dhuratën më të bukur në botë dhe sigurisht nuk mësova kurrë të eci mbi taka. Po ju çfarë do t’i thonit tani motrës suaj?”, ka shkruar Mema në postimin e saj në ‘Instagram’.

Dojna ka treguar me postimet e ndryshme lidhjen e fortë që ka me familjarët e saj, me të cilët kalon një pjesë të mirë të kohës përveç angazhimeve në punë.