Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

I mahnitur nga zëri i saj, ja me kë këngëtare shqiptare do të bashkëpunojë Kanye West

Postuar: 20/03/2019 - 11:59

Kanye West ka deklaruar së fundmi se kërkon të sjellë një projekt të ri muzikor me një këngëtare shqiptare.
 
Burime pranë artistit kanë bërë me dije për “The Sun” se Kanye synon të bashkëpunojë me Dua lipën.
 
Ata janë shprehur se reperi i suksesshëm është i mahnitur nga zëri i Dua-s dhe do me patjetër ta përfshijë atë në albumin e tij të ri të titulluar “Yandhi”.
 
“Kanye është shumë i impresionuar me zërin e Duas dhe e di që ajo është momentalisht shumë e kërkuar në industri.
 
Ajo tashmë është bashkuar me Calvin Harris dhe ai e ka vënë re sesa shumë që po ecën në muzikë.
 
Kanye ka disa këngë që mendon se Dua do të ishte e përkryer për t’i performuar me të dhe tanimë po pret që ta bëjë atë pjesë të albumit të ardhshëm “Yandhi” “– kanë treguar burimet.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 18/07/2019 - 23:52

Kylie Jenner, miliarderja më e re në listat e njerëzve më të pasur, motra më e vogël e familjes së famshme Kardashian-Jenner, 21 vjeçarja më e famshme në planet, si rrallë herë ka rrëfyer një pjesë të jetës së saj, të

Postuar: 18/07/2019 - 23:33

 Blendi Fevizu ka gati 20 vite që është pjesë e ekranit shqiptar dhe tashmë ka krijuar një i

Postuar: 18/07/2019 - 22:12

Balerina e njohur shqiptare, Klaudia Pepa ka dhënë një këshillë të vlefshme për të gjithë ndjekës

Postuar: 18/07/2019 - 21:06

Ditët e fundit u përhap lajmi se sopranoja e famshme, Inva Mula, është ndarë nga bashkëshorti i s

Postuar: 18/07/2019 - 20:13

Këngëtari i njohur nga Kosova, Enur Pakashtica, ka rrëfyer një eksperiencë vërtet të frikshme që

Postuar: 18/07/2019 - 19:49

Ori Nebiaj së fundmi po i argëton shikuesit me emisionin e pasdites “Pushime në Top”.

Postuar: 18/07/2019 - 13:54

Reperi Arkimed Lushaj, ose Stresi, njihet si djalë i keq dhe i rrëmujshëm.