Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

“I merr, i rrit, të ikin në Itali…”, Kejvina Kthella i përgjigjet komentit të Ermal Mamaqit, na habiti të gjithëve

Postuar: 25/06/2019 - 15:13

Pas largimit nga emisioni 'Xing me Ermalin' ku Kejvina Kthella u bë e famshme dhe u komentua shumë në media.Tashmë ajo është zhvendosur në Itali për të ushtruar profesionin si modele, ndërsa vetë moderatori i emisionit tha se do ta shohim në një prej kanaleve më të fuqishëm italianë.

Mirëpo së fundmi Ermali e ka ngacmuar në një postim të Kejvinës në Instagram.

‘I merr, i rrit, të ikin në Itali…’, shkruan Ermali me shaka, ndërsa ish-velina ia ka kthyer po me humor.

‘hahahaahahaa nuk kam ikur shumë larg’, i përgjigjet ajo.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 23/07/2019 - 12:58

Moderatorja e njohur Alketa Vejsiu është mjaft e ndjekur dhe aktive në rrjetet sociale ku publikon vazhdimisht foto dhe video  të ndryshme nga pushimet e saj jashtë dhe brenda vendit.

Postuar: 23/07/2019 - 12:02

Ditën e djeshme vogëlushi i familjes mbretërore Princ George ka festuar ditëlindjen dhe në rrjete

Postuar: 23/07/2019 - 11:19

Reperi i njohur Majk është padyshim një ndër personazhet më të komentuar për jetën e tij private

Postuar: 23/07/2019 - 09:55

Deputetja e Parlamentit të Kosovës, Dude Balje është kthyer në një ndër personazhet që komentohet

Postuar: 23/07/2019 - 08:32

Ikona muzikore e New Orleans, Art Neville(Arthur Lenon Neville) ka ndërruar jetë mbrëmjen e së hë

Postuar: 22/07/2019 - 23:55

 Xhensila Myrtezaj është ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar, e sigurisht të

Postuar: 22/07/2019 - 23:30

 Moderatorja e njohur Ilda Bejleri shpesh herë është vendosur në qëndër të mediave rozë për