BREAKING NEWS

Shokuese/ Përdhunoi vajzën që shkoi të denonconte përdhunimin nga disa persona, kush është shefi i lartë i Policisë: I kërkoi favore seksuale dhe mbesës së shkrimtarit të madh Martin Camaj

Shokuese/ Përdhunoi vajzën që shkoi të denonconte
x

Gossip

I morën foton e djalit nga rrjetet sociale dhe e deklaruan si të vdekur nga koronavirusi, reagon ashpër këngëtari i njohur menjëherë pas lajmit të rremë: Bastardë!

I morën foton e djalit nga rrjetet sociale dhe e deklaruan si të

Reperi Fedez, blogerja Chiara Ferragni dhe i vogli i tyre Leo janë një ndër familjet më të ndjekura në rrjetet sociale, të cilët ndajnë çdo ditë me fansat momente të përditshmërisë së tyre.

Mirëpo, nuk është hera e parë që ndodh që fotot e tyre, sidomos të të voglit, të keqpërdoren.

Së fundmi, dikush ka marrë foto të Leo-s për të publikuar një lajm të rremë në një grup në Facebook.

Personi në fjalë shkruan se i biri (Leo), ka ndërruar jetë për shkak të koronavirusit dhe duket se ky lajm e ka acaruar Fedez-in.

Reperi ka ripostuar foton e lajmit në InstaStory, ndërsa krahas saj shkruan:

“Jam pa fjalë. Sa shumë ta shpif!”

Pak më vonë, ai i drejtohet personit që publikoi lajmin e rremë duke shtuar:

“E bën për të tërhequr vëmendje, ndaj mendoj se është e drejtë t’i japim vëmendjen që meriton këtij personi që shkarkon fotot e djalit tim për të thënë se ka vdekur nga koronavirusi. Komplimente, fitove! Bastardi i ditës!”- shkruan Fedez i revoltuar.

I morën foton e djalit nga rrjetet sociale dhe e deklaruan si të

Më të lexuarat