Lajme të tjera
BREAKING NEWS

‘Ilir Meta kërcënon kryeministrin me vrasje’, Frrok Çupi lëshon ‘bombën’: Presidentit t’i hiqet …

‘Ilir Meta kërcënon kryeministrin me vrasje’, Frrok
x

Gossip

I ndërhyn në mes të emisionit, bashkëshorti i bën surprizën e papritur këngëtares së njohur shqiptare: Në shtrat mos...

I ndërhyn në mes të emisionit, bashkëshorti i bën

Këngëtarja shqiptare, Fatma Ymeri, ishte e ftuar dje në emisionin "Ftesë në 5" nga Bieta Sulo. foli rreth jetës profesionale dhe asaj private gjithashtu.

I shoqi i saj e ka surprizuar në studio me një video-mesazh plot me fjalë të ëmbla. "Përshëndetje dashuri, e di që nuk e prisje por dhe unë isha i papërgatitur. Dua të të falenderoj publikisht pasi ti je personi i përkryer për mua, je person shumë i rëndësishëm në jetën time sepse je një nënë e mrekullueshme në rradhë të parë, një bashkëshorte shembullore. Faleminderit që je pjesë e jetës time! Të dua pafund", është shprehur ai.

I ndërhyn në mes të emisionit, bashkëshorti i bën

Mirëpo përpos fjalëve të ëmbla i shoqi i bëri të ditur dhe disa ankesa në mes të emisionit; një prej të cilave ishte të mos hante natën në shtrat.

"Mos ha natën kur fle gjumë në krevat", u shpreh ai.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

"Mos ha më në shtrat", bashkëshorti i këngëtares Fatima Ymeri paska disa "ankesa" mes shumë fjalëve të tjera të ëmbla #Ftesënë

A post shared by Top Channel (@topchannelalbania) on

Më të lexuarat