BREAKING NEWS

Mjekësia shqiptare në zi! Ndërron jetë në moshë të re doktoresha e njohur (Emri)

Mjekësia shqiptare në zi! Ndërron jetë në moshë
x

Gossip

“I ndryshoj flokët që t'i dukem burrit si grua tjetër”, këngëtarja shqiptare i surprizon të gjithë me atë që tregon

“I ndryshoj flokët që t'i dukem burrit si grua

Ajo është një ndër këngëtaret shqiptare që dallohet për të folurën e saj ‘pa doreza’.

Bëhet fjalë për këngëtaren Denisa Gjezo, e cila ishte e ftuar dje në emisionin ‘Ftesë në pesë’ nga ku bëri një deklaratë që i surprizoi të gjithë.

Gjatë intervistës, ajo ka treguar se flokët e saj kaçurrela i drejton për bashkëshortin.

Kjo pasi dëshiron që ai të mendojë se nuk ka vetëm atë dhe t'i duket si një vajzë tjetër.

"Për burrin i drejtoj flokët. I ndryshoj shpesh që ai të mendojë se nuk ka vetëm Denisën, por të dukem si një grua tjetër", u shpreh këngëtarja.

“I ndryshoj flokët që t'i dukem burrit si grua