BREAKING NEWS

'Iku nga Durrësi se mori vesh se do shkonte Basha', Rama i përgjigjet Sali Berishës

'Iku nga Durrësi se mori vesh se do shkonte Basha', Rama i
x

Gossip

“I pashë të pasmet dhe nisa ta komplimentoja”, aktori i “Portokallisë” tregon si fjeti me mikeshën e tij këngëtare pasi ishin bërë xurxull të dy

“I pashë të pasmet dhe nisa ta komplimentoja”, aktori i

Alex Seitaj, aktori i njohur për rolin e tij si Vezirja në “Portokalli” ka rrëfyer së fundmi çmenduritë që ka bërë në efektin e alkolit. I ftuar në emisionin “Thumb”, Seitaj tregon se ka fjetur me miken e tij Xhesika Polon, ndërkohë që ka qenë tapë.

Madje, më tej ai shprehet se e kishte kapur afshi për Xhesin dhe se kishte fillua ti komplimentonte të pasmet.

“Ka qenë disa vite më parë, isha me mikeshën time Xhesika Polo.

Kemi pirë jashtëzakonisht shumë. Unë ditën tjetër kisha prova në Teatër. Isha xurxull, isha keq, tmerr.

I them Xhesit më ço pak në banjo se nuk mundem më.Më çon në banjo dhe më thotë se do shkojmë në shtëpi.Në ato momente nuk di po më kapi një afsh për Xhesin.

Nisa t’i komplimentoja të pasmet.

Unë: Xhesi po të shoh për herë të parë je shumë pjeshkë.

Dhe si përfundim shkuam në shtëpi dhe fjetëm”, shprehet Alex.

“Pra mund të kishte pasur diçka”, e pyetir moderatorja Fatma?

“Nuk e di! Unë kam shumë besim tek Xhesika. Xhesi e mban alkoolin”, u përgjigj ai.

 

 

Më të lexuarat