BREAKING NEWS

Berisha reagon pas deklaratës së Ramës për Kurtin: Kërkon mëshirë nga Perëndimi për aferën McGonigal

Berisha reagon pas deklaratës së Ramës për Kurtin:
x
BREAKING NEWS

Ndodh sërish në Bulqizë! Banorët u helmuan nga ndotja e ujit të pijshëm, reagon policia

Ndodh sërish në Bulqizë! Banorët u helmuan nga ndotja e ujit
x
BREAKING NEWS

Grupi Parlamentar i PD del me thirrjen e fortë ndaj SPAK dhe kërkon dorëheqjen e ministres së njohur

Grupi Parlamentar i PD del me thirrjen e fortë ndaj SPAK dhe kërkon
x
BREAKING NEWS

Artan Hoxha paralajmëron arrestimin e bujshëm: Mbani frymën njerëz, do na e thojë vetë kryeministri

Artan Hoxha paralajmëron arrestimin e bujshëm: Mbani frymën
x
BREAKING NEWS

Tensionet në veri, Rama i ashpër me Kurtin: Dëgjo BE-në dhe tërhiq policinë

Tensionet në veri, Rama i ashpër me Kurtin: Dëgjo BE-në dhe
x
BREAKING NEWS

Tensionet në Veri pas emërimit të 4 kryetarëve të komunave, BE sërish thirrje Kosovës: Të mbahen zgjedhje të jashtëzakonshme, situata duhet…

Tensionet në Veri pas emërimit të 4 kryetarëve të
x
BREAKING NEWS

Emri/ Kërcet thika në Sarandë, plagoset në kokë dhe sqetull 54-vjeçari, zbardhen detajet e para

Emri/ Kërcet thika në Sarandë, plagoset në kokë dhe
x
BREAKING NEWS

Pas trazirave në Veri, Turqia i jep goditjen e fortë Serbisë, dërgon trupa ushtarake në Kosovë

Pas trazirave në Veri, Turqia i jep goditjen e fortë Serbisë,
x

Gossip

I paska ardhur në maje të hundës! Arbana tha për arsye personale, zbulohet e vërteta pse mungon Arbër Hajdari

I paska ardhur në maje të hundës! Arbana tha për arsye

E marta është tashmë dita që mbledh të gjithë shqiptarët. Reality shoë i shumëndjekur ‘Big Brother’ ka bërë për vete shumë njerëz.

Mbrëmja e sotme nisi me një mungesë shumë të rëndësishme, teksa opinionisti Arbër Hajdari nuk është paraqitur në studio.

Moderatorja e njohur e këtij programi, Arbana Osmani shpjegoi edhe se çfarë ka ndodhur dhe pse Arbri nuk është sonte pjesë e këtij spektakli.

Ndërsa prezantoi opinionisten tjetër, Zhaklin Lekatari, Arbana tha se Arbri mungon për shkak të impenjimeve personale.

Por nga ajo që mësohet është se Arbri është lodhur me nivelin e ulët të këtij sezoni të BBV dhe ka thënë se është i lodhur me debatet vulgare të banorëve, ndaj dhe ka munguar.

Nuk përjashtohet mundësia që ai të mungojë sërish javët në vijim dhe të mos vijë më fare dhe të zëvendësohet nga dikush tjetër.