BREAKING NEWS

E rëndë/ Gjendet i vdekur shtetasi në një hotel, dalin detajet e para

E rëndë/ Gjendet i vdekur shtetasi në një hotel, dalin
x
BREAKING NEWS

"Të presim thesin e lekëve në kurriz?" Gazetari zbardh detaje për akuzat e Ahmetajt: Mund të ndjekë edhe rrugën e arratisjes si Adriatik Llalla

"Të presim thesin e lekëve në kurriz?" Gazetari zbardh
x
BREAKING NEWS

“Marrëveshja Beograd-Prishtinë?!”/ Reagon Rama, kërkon sqarime nga OKB: Gabim serioz apo lapsus? Jepni sqarime menjëherë

“Marrëveshja Beograd-Prishtinë?!”/ Reagon Rama,
x
BREAKING NEWS

A do arrestohet Ahmetaj? Juristja shpjegon prapaskenat: Ja çfarë po ndodh pas dyerve të SPAK

A do arrestohet Ahmetaj? Juristja shpjegon prapaskenat: Ja çfarë po
x
BREAKING NEWS

Akuzat mbi Arben Ahmetajn, Kreshnik Spahiu zbardh prapaskenat: Rrezikon 10 vjet pas hekurave, ja ku ndryshon me Saimir Tahirin

Akuzat mbi Arben Ahmetajn, Kreshnik Spahiu zbardh prapaskenat: Rrezikon 10 vjet
x
BREAKING NEWS

“Mikun mbaje pranë, armikun edhe më pranë”/ Çfarë po paralajmëron Artan Hoxha? Ja mesazh i koduar që jep nga Shkupi

“Mikun mbaje pranë, armikun edhe më pranë”/
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu plas deklaratën ‘bombë’ dhe zbardh skemën që po përdoret: Arben Ahmetaj do arrestohet kur Rama të jetë në këtë shtet, jo rastësisht...

Kreshnik Spahiu plas deklaratën ‘bombë’ dhe zbardh
x
BREAKING NEWS

A po zhduk provat Ahmetaj? Spahiu zbardh prapaskenat dhe zbulon skenarin: Akuzat mund të rrudhen deri në…

A po zhduk provat Ahmetaj? Spahiu zbardh prapaskenat dhe zbulon skenarin: Akuzat
x

Gossip

I paska lënë “targën” BBV dhe Shqipërisë! Mungoi të martën, nuk e merrni me mend ku ndodhet Arbër Hajdari

I paska lënë “targën” BBV dhe Shqipërisë!

Arbër Hajdari mungoi në spektaklin e të martës në “Big Brother VIP” dhe opinionet atë natë i dha vetëm Zhaklin Lekatari.

Arbana Osmani u shpreh se Arbri nuk ndodhej me ta për shkak të angazhimeve të veta, por sot ai ka zbuluar se ku ndodhet.

Arbri ndodhet në Washington të Shteteve të Bashkuara për eventin “National Prayer Breakfast”. Nga atje opinionisti ka postuar foto me Mbretin e Jordanisë Abdullah II dhe princin Hussein.

Por ndonëse larg Shqipërisë, Arbri nuk e ka humbur momentin e dasmës së Luizit dhe Kiarës dhe ka postuar një foto duke etiketuar faqjen e Big Brother.

Pas reagimit të shumë personave publik nuk kishte si të mos reagonte edhe opinionisti i Big Brother Vip Albania, Arbër Hajdari që është opinionist në dy edicionet e këtij spektakli VIP që është mjaft i ndjekur.

Arbri publikoi një foto të çiftit duke u puthur ndërsa etiketoi faqen zyrtare të Big Brother Vip Albania në Instagram, ku edhe në këtë faqe janë publikuar momente të shumta nga dasma ku padyshim morën shikime të shumta.