BREAKING NEWS

Tha se ai nuk ka qenë asnjëherë pjesë e Komitetit të Politikave, Murrizi ia numëron ‘një për një’ Bashës: Nuk isha as pjesë e GOPIT. Spurdhjak, s’ke b*** për…

Tha se ai nuk ka qenë asnjëherë pjesë e Komitetit të
x

Gossip

I përdorën fotot në një aplikacion për njohje dhe takime dashurie, moderatorja e njohur shqiptare shpërthen keq: Do bëhesh pishman që ke lindur!

I përdorën fotot në një aplikacion për njohje dhe

Moderatorja dhe autorja e "Casa de los 3s", Dajana Shabani ka vënë re se emri i saj është përdorur në një aplikacion online.

"Tinder" quhet programi që mundëson njohje dhe takime, të cilat mund të arrijnë deri në lidhje dashurie. Pasi ka vënë re se një vajzë e quajtur Frensis përdor fotografitë e saj, Dajana ka reaguar duke i bërë të qartë se do bëhet pishman për këtë veprim.

"Në aplikacionin Tinder janë përdorur fotot e mia nga e ashtuquajtura 'Frensis'. Frensis nëse të gjej, do ta kuptosh si mund të bëhesh pishman që ke lindur! Dhe meqë qenke dhe e fakultetit të mjekësisë, do ta shpjegoj anatominë në Lushnje", shkruajti Dajana në Instagram.

Kështu që, kushdo i sheh fotografitë e moderatores në Tinder duhet të kuptojë se janë përdorur nga një person tjetër.

 

Më të lexuarat