BREAKING NEWS

"Ambasada e Shteteve të Bashkuara ka asistuar çdo seancë gjyqësore", Kreshnik Spahiu zbulon rolin e SHBA në çështjen e Saimir Tahirit

"Ambasada e Shteteve të Bashkuara ka asistuar çdo seancë
x
BREAKING NEWS

Tensionet në veri të Kosovës, vjen reagimi i minutës së fundit nga Vuçiç

Tensionet në veri të Kosovës, vjen reagimi i minutës së
x
BREAKING NEWS

Arrestimi i sekretares së MSH, reagon politikani i njohur: SPAK prapë me sardele në vend të krokodilëve si Rama

Arrestimi i sekretares së MSH, reagon politikani i njohur: SPAK prapë
x
BREAKING NEWS

Dy zyrtaret e MSH në pranga për korrupsion, zbadhen detaje nga dosja e SPAK

Dy zyrtaret e MSH në pranga për korrupsion, zbadhen detaje nga dosja e
x
BREAKING NEWS

Anila Hoxha del me detaje të reja, ja lëvizja e fundit që do të bëjë prokurori për çështjen e Saimir Tahirit

Anila Hoxha del me detaje të reja, ja lëvizja e fundit që do
x
BREAKING NEWS

Arrestohet zyrtarja e lartë në MSH, vjen menjëherë reagimi i Ramës

Arrestohet zyrtarja e lartë në MSH, vjen menjëherë reagimi i
x
BREAKING NEWS

SPAK lëshon urdhrin, arrestohet një tjetër zyrtare e qeverisë (Emri)

SPAK lëshon urdhrin, arrestohet një tjetër zyrtare e
x
BREAKING NEWS

“Puthi Melonin, por nuk rriti pensionin”, Lulzim Basha komenton veprimin e Ramës

“Puthi Melonin, por nuk rriti pensionin”, Lulzim Basha komenton
x

Gossip

I përmendën babain e ndjerë, ish-banori 'nuk ia përton' dhe shpërthen ndaj komentuesit: Kjo i kalon limitet, tani mbani pasojat ligjore

I përmendën babain e ndjerë, ish-banori 'nuk ia

Një ditë më parë, Ronaldo Sharka postoi në “Instagram”-in e tij një video të shkurtër të Nita Latifit, e cila gjatë një interviste shprehej:


“Çka ka Elvana që nuk e kam unë? Pse nuk me qenë unë Elvana?”. Ky reagim i saj erdhi pas një deklarate që gazetari bëri për të pas daljes nga BB VIP.

Në videon në fjalë, Ronaldos më pas ka shkëputur një pjesë të Elvana Gjatës në një film ku thotë: “Ça ishte ajo mo? Jo, jo një sekondë, dëgjo këtu ti”.


Teksa kjo video ka marrë shumë pëlqime dhe komente, ka disa që shkruajnë se ‘ai po i kalon limitet me këto postime për Nitën”.


Ronaldo Sharka thumbon ish-banoren e BBVIP: Do të bëhet Elvana Gjata, por…

Pak më parë ish-banori i “Big Brother VIP 2” ka bërë një reagim në “Instastory”, pasi një ndjekës kishte lënë një koment shumë ofendues, duke i përmendur edhe babain e ndjerë.

I përmendën babain e ndjerë, ish-banori 'nuk ia

“Midis shumë komenteve negative, më bëri përshtypje ky. Dhe përmbajtja mund ta dëshmojë qartazi se përse. Pasi lexova këtë koment, tani nuk habitem më për asgjë.   

Pas kaq shumë kohësh vendosa të publikoj një koment në story. Kushdo që fshihet pas kësaj faqeje që ka shkruar këtë koment, do të kujdesem personalisht dhe do të kthehet në një nga qëllimet e mia kryesore, ndjekja penale ndaj kujtdo që fshihet pas këtyre fjalëve të pa justifikueshme.

Kam treguar gjatë gjithë kësaj kohe që më njihni, që unë ‘mbaj shumë’, por kjo i kalon limtet, tani mbani pasojat ligjore”, shkruan Ronaldo, teksa ka postur edhe komentin mjaft ofendues dhe të rëndë.

I përmendën babain e ndjerë, ish-banori 'nuk ia