BREAKING NEWS

‘Krerët e korruptuar të politikës së lartë shqiptare po kërcënohen rrezikshëm’, Spartak Ngjela paralajmëron zhvillime të bujshme në vend

‘Krerët e korruptuar të politikës së lartë
x

Gossip

I përqafuar me bionden seksi, Stresi harron Keisin, kapet mat në krahët e ish-missit shqiptar, bukuroshja në përfaqësoj në “Miss World” dhe është pjesë e Top Channel

I përqafuar me bionden seksi, Stresi harron Keisin, kapet mat në

Bukuroshja bionde u vu re në festën ditëlindjes së reperit dhe shfaqje non stop  në krahët e tij. Burime nga miqtë e Stresit thanë për GSH, se vajza është e dashura e re e këngëtarit.

Biondia seksi është identifikuar si Atalanta Kërçyku, e cila mban disa kurora miss-i dhe vitin e fundit përfaqësoi vendin tonë në “Miss World”.

Prej vitesh ajo është shfaqur në ekranet shqiptare dhe aktualisht është pjesë e formatit “She’s on top” në “Top Channel”.

Sipas burimeve, çifti e kanë nisur lidhjen e tyre pak kohë më parë dhe Atalanta nuk kishte si të mungonte në festën gjigante të 33-vjetorit të lindjes së Stesit.

Në foto, ajo shihet e përqafuar  me këngëtarin dhe shumë të afërt me njëri-tjetrin.

I përqafuar me bionden seksi, Stresi harron Keisin, kapet mat në

Ndonëse një lidhje e re, ata po kalojnë shumë kohë së bashku pasi në rrjetet sociale i kemi ndeshur të dy në jug të vendit, edhe pse nuk kanë postuar foto me njëri-tjetrit.

Pak kohë më parë, Keisi me anë të deklaratave në rrjetet sociale la të nënkuptohet se Stresi e kishte tradhtuar.

I përqafuar me bionden seksi, Stresi harron Keisin, kapet mat në

Nuk dihet ende nëse Atalanta është vajza që hyri mes Stresi dhe Keisit, por mes tyre duket se nuk ka më asnjë mundësi për rikthim.

I përqafuar me bionden seksi, Stresi harron Keisin, kapet mat në

“Nëse tradhton dikë që është i gatshëm të bëjë gjithçka për ju, ju në të vërtetë keni tradhtuar veten nga besnikëria e vërtetë,”– shkroi ajo në një postim në Instagram.

I përqafuar me bionden seksi, Stresi harron Keisin, kapet mat në

Menjëherë pas kësaj ajo zhvilloi një mini-intervistë me ndjekësit në rrjetin social Instagram ku shtoi akoma më shumë dyshimet.

Ajo u shpreh se pasi të hapen kufijtë do udhëtojë drejt Amerikës për të takuar një shoqe, kur ndërkohë Kejsi duhej të kthehej në Shqipëri ku ndodhet edhe Stresi.

Kejsi gjithashtu hodhi disa kunja drejt tij në pyetjet që  drejtuan ndjekësit.

“A mendon se njerëzit përfitojnë nga mirësia e një njeriu?”-e pyeti një nga ndjekësit.

“Normalisht, por gjithsecili tregon veten e vet. Një person nuk duhet të heqë dorë nga virtytet e mira sepse të tjerët nuk dinë ti vlerësojnë,”- u përgjigj ajo.

Ndërsa një tjetër i shkroi: “Çfarë të lëndon më tepër në jetë?”

“Njerëz që të zhgënjejnë pa fund dhe pa mëshirë,”- shtoi Kejsi. Panoramaplus

Më të lexuarat