BREAKING NEWS

Telefonata që i habiti të gjithë në studio! Zbulohet kush është modelja shqiptare që i ka marrë mendjen Silvio Berlusconit!

Telefonata që i habiti të gjithë në studio! Zbulohet kush
x

Gossip

I propozon publikisht për fejesë, çfarë ndodhi mes Robert Berishës dhe deputetes së njohur shqiptare (FOTO)

I propozon publikisht për fejesë, çfarë ndodhi mes Robert

Aktorja e njohur shqiptare dhe së fundmi deputetja, bëhet fjalë për Adriana Matoshin që është shumë aktive në rrjete sociale. Së fundmi, ajo ka publikuar një selfie, ku ka marrë shumë komente.

Mirëpo, komenti që ka tërhequr më shumë vëmendje është ai i këngëtarit Robert Berisha.

I propozon publikisht për fejesë, çfarë ndodhi mes Robert

“Më fal, a po fejohemi?”, i ka shkruar ai.

Me siguri dyshja janë miq shumë të mirë dhe ky koment është vetëm një shaka.

I propozon publikisht për fejesë, çfarë ndodhi mes Robert

Kujtojmë se Adriana po shijon prej kohësh historinë e dashurisë me Keith Groeneveld.

I propozon publikisht për fejesë, çfarë ndodhi mes Robert

I propozon publikisht për fejesë, çfarë ndodhi mes Robert

Më të lexuarat