BREAKING NEWS

SPAK sekuestron ‘dosjet e nxehta’ në Kadastrën e Vlorës, reagon Spartak Ngjela dhe paralajmëron ‘tërmet’ në politikën tonë: Aty i kanë provat e krimit...

SPAK sekuestron ‘dosjet e nxehta’ në Kadastrën e
x
BREAKING NEWS

Merret VENDIMI! Gjykata e Posaçme rihap dosjen “Gërdeci”, rigjykim për ish-ministrin Fatmir Mediu

Merret VENDIMI! Gjykata e Posaçme rihap dosjen
x
BREAKING NEWS

"Patatja e nxehtë"/ SPAK zbarkon në Kadastrën e Vlorës, sekuestrohen disa dosje pronash. Bie sërish drejtori. Zbardhen lëvizjet e reja

"Patatja e nxehtë"/ SPAK zbarkon në Kadastrën e
x
BREAKING NEWS

“Pashko dhe Hajdari e kërcënuan se do ta hidhnin nga avioni”, Frrok Çupi nxjerr prapaskenat ‘bombë’ dhe plas paralajmërimin e frikshëm për Berishën: Kjo është dosja që ka Basha në dorë!

“Pashko dhe Hajdari e kërcënuan se do ta hidhnin nga
x
BREAKING NEWS

Lulzim Basha shpërthen në akuza ndaj Ilir Metës: Ka nxjerrë taborët e tij për të shkatërruar PD, është i dalë boje dhe në grahmat e fundit të tij

Lulzim Basha shpërthen në akuza ndaj Ilir Metës: Ka nxjerrë
x
BREAKING NEWS

Spartak Braho: Ilir Meta është buzë greminës, situata në PD në eksplozion e sipër, Basha e Berisha dinë shumë sekrete për njëri-tjetrin

Spartak Braho: Ilir Meta është buzë greminës, situata
x
BREAKING NEWS

Ja si Llalla u fut në kurth nga Meta, nga plani për të kapur KED dhe përplasja me Donald Lu, te refuzimi i arrestimit dhe braktisja nga presidenti

Ja si Llalla u fut në kurth nga Meta, nga plani për të kapur KED
x

Gossip

I publikuan fotot nga Dubai, ish konkurrentja e ‘Përputhen’ Shqipja zbulon me kë po i kalon pushimet luksoze: Ju prezantoj “sheikun, të dashurin”...

I publikuan fotot nga Dubai, ish konkurrentja e ‘Përputhen’

Prej ditësh Shqipe Hysenaj po kalon pushimet në Dubai nga ku nuk ka nguruar të publikojë foto e pamje nga vendet luksoze. Por ish-konkurrentja e “Përputhen” poston gjithmonë vetëm fotot e saja në Isntagram duke ngritur dyshime te ndjekësit se me kë po i kalon pushimet.

Ndërkoh ditën e djeshme në rrjet qarkulluan me shpejtësi foto të paparazzit të shkrepura nga Dubai ku aludohej se Shqipja është me të dashurin.

I publikuan fotot nga Dubai, ish konkurrentja e ‘Përputhen’

Por nuk ka vonuar reagimi i saj e cila është shprehur edhe e indjinjuar për këto thashetheme të pa vërteta. Në fakt ajo ka treguar se ndhodhet me vëllain e saj dhe e ka bërë për herë të parë publik.

I publikuan fotot nga Dubai, ish konkurrentja e ‘Përputhen’

“Ju prezantoj me vëllain, “sheikun, të dashurin”, Ilir Hysenaj”, ka shkruar ajo me ironi.

I publikuan fotot nga Dubai, ish konkurrentja e ‘Përputhen’