BREAKING NEWS

Vijon rënie drastike e kurbës së të infektuarve në vend me koronavirus, Ministria zbardh të dhënat e fundit

Vijon rënie drastike e kurbës së të infektuarve në vend
x

Gossip

I publikuan pamjet duke i prekur të pasmet, Jonida Maliqi ‘përballet’ me Flori Mumajesin, i dërgon mesazhin e ëmbël nga ekrani/ Reagimi i publikut nuk pritej, këngëtarja iu kthehet keq (VIDEO)

I publikuan pamjet duke i prekur të pasmet, Jonida Maliqi

Këngëtarja Jonida Maliqi ishte e ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin ‘Klanifornia’ ku u bë pjesë e lojërave të ndryshme.

Në rubrikën e “Marina nanana”, Jonida dhe Marina Vjollca do të duhet që të gjenin emrat e personazheve vetëm me anë të gjesteve.

Një prej personazheve që do të duhej që të gjente Jonida ishte edhe kolegu i saj Flori Mumajesi, fotoja e të cilit shkaktoi shumë ovacione në publik. Aq sa edhe Jonida nuk e priti mirë.

“Avash mo avash. Kush është?,”-tha ajo.

I publikuan pamjet duke i prekur të pasmet, Jonida Maliqi

Pasi e gjeti, nuk hezitoi që t’i dërgonte edhe një mesazh nga ekrani: Të përshëndes!

Kujtojmë që disa muaj më parë u publikua në media një video ku Jonida shfaqej duke i prekur të pasmet Flori Mumajesit në mes të rrugës.

Shiko në minutën 21.