BREAKING NEWS

Sali Berisha në depresion nga humbja e Kukësit, pranon në heshtje disfatën, në grupin e Bardhit rebelohet “rapsodi” Agron Gjekmarkaj

Sali Berisha në depresion nga humbja e Kukësit, pranon në heshtje
x
BREAKING NEWS

Frrok Çupi zbulon dy goditjet e bujshme që ka marrë Berisha-Meta dhe paralajmëron “tërmet” brenda “Foltores” pas zgjedhjeve të Kukësit, dyshja anti-SHBA drejt “Ferrit të Dantes”

Frrok Çupi zbulon dy goditjet e bujshme që ka marrë
x
BREAKING NEWS

Padia në SPAK për Edi Ramën që në 24 janar, drejtoritë e FBI të Los Angelosit dhe Uashingtonit kanë plotësuar dosjen e kryeministrit shqiptar për aferën e McGonigal, priten letër-porositë drejt SHBA

Padia në SPAK për Edi Ramën që në 24 janar,
x
BREAKING NEWS

FBI trondit politikën, amerikanët pritet të marrin në dorë pastrimin e parave në Shqipëri, kontrolle transfertave dhe pasurive të dyshimta, ja skema që po ndjek DASH

FBI trondit politikën, amerikanët pritet të marrin në
x
BREAKING NEWS

SHBA agjentë specialë në Tiranë për hetimin e bizneseve kriminale të politikanëve dhe krimit të organizuar, në sitë bankat, hipotekat, institucionet financiare, etj

SHBA agjentë specialë në Tiranë për hetimin e bizneseve
x
BREAKING NEWS

Kukësi i jep dërrmën koalicionit anti-SHBA, kandidati i majtë mund i vetëm Berishën, Metën, Bardhin, Dulen, Ndokën dhe Dukën, ditë të zeza për aleancën “non grata”

Kukësi i jep dërrmën koalicionit anti-SHBA, kandidati i
x
BREAKING NEWS

Ja pse u detyrua McGonigal nga prokurorët të pranojë akuzën që implikon Ramën, raporti hetimor i kërkuar nga gjyqtarja Kotelly para vendimit do shërbejë si dosje akuze për të nisur hetimet ndaj kryeministrit shqiptar

Ja pse u detyrua McGonigal nga prokurorët të pranojë akuzën
x
BREAKING NEWS

Afera “McGonigal” trondit Ramën, Evi Kokalari zbardh prapaskenat e bujshme dhe i bën thirrje DASH ta shpallin kryeministrin “non-grata” pasi ka korruptuar një ish-agjent të FBI për të “asgjësuar” opozitën

Afera “McGonigal” trondit Ramën, Evi Kokalari zbardh
x

Gossip

"I puthi duart Inva Mulës", Gjebrea rrëfen mes emocionesh momentin e takimit me regjizorin e famshëm

"I puthi duart Inva Mulës", Gjebrea rrëfen mes emocionesh

Në kalendarin e TKOB  bën pjesë opera “Aida” me regji të Franco Zeffirelli, në nder të 100-vjetorit të tij. Ardit Gjebrea, moderatori i programit “E Diela Shqiptare” në Tv Klan kujton takimin me të dhe mbresat e habinë nga modestia e tij, përtej peshës së emrit.


Ardit Gjebrea: Kam qenë në Arenën e Veronës ku këndonte Inva Mula dhe rastësisht del Franco Zeffirelli. Unë pata fatin ta takoja përmes Invës, ai shikon Invën dhe sa e sheh thotë ”la nostra diva!” Dhe i kap të dy duart dhe ia puth. Kur më thotë Inva, Franco Zeffirelli më bëri shumë përshtypje sepse ai Franco Zeffirelli i madh dhe që vlerësonte Invën duke i thënë “la nostra diva” dhe kjo ndjesia e të respektuarit të artistëve kur ti je vetë një artist i madh…