BREAKING NEWS

Publikohet përditësimi më i fundit i Ministrisë së Shëndetësisë, zbardhet shifra: Ja sa të infektuar me koronavirus u shënuan ditën e sotme

Publikohet përditësimi më i fundit i Ministrisë së
x

Gossip

“I q*** r***, e hedh nga dritarja”/ Konkurrentja e njohur e 'Përputhen' fillon të qajë në mes të studios dhe largohet nga emisioni

“I q*** r***, e hedh nga dritarja”/ Konkurrentja e njohur e

Që në fillim të kësaj puntate të Përputhen, Sindi është shfaqur shumë e prekur dhe madje derdhi edhe lot për shkak të disa fjalëve të shkëmbyera mes Julit dhe Alesandros.

Juli dhe Alesandro në një bisedë Live në Instagram flasin për Sindin, e Juli dëgjohet të thotë: “I q... ropt, e hedh telefonin nga dritarja”.

Sipas Sindit është prekur e gjithë familja e saj nga këto fjalë të rënda.

“Mamaja ime ende nuk ka marrë veten nga vdekja e gjyshit, dhe kur pa ato fjalë u desh të merrte qetësues, babai im ishte me shumë nerva,” tha Sindi.

Nga ana tjetër Juli u kundërpërgjigj duke thënë se fjalët e rënda nuk ishin për Sindin por për telefonin.

“Ke shumë të drejtë që kam përdorur fjalët e gabuara, por gjithsesi nuk janë për ty ato fjalë, por i kam thënë për telefonin, duket shumë qartë,” tha Juli.

Më të lexuarat