BREAKING NEWS

Dy ditë para Kuvendit të Berishës, Yuri Kim zbulon arsyen e vizitës së Escobar në Tiranë dhe jep mesazhin e fuqishëm

Dy ditë para Kuvendit të Berishës, Yuri Kim zbulon arsyen e
x
BREAKING NEWS

Ndizet situata, demokratët nxjerrin emrin e “përfaqësuesit” të Tom Doshit që mbështet Berishën, Bejko paralajmëron sulm të selisë pas 11 dhjetorit

Ndizet situata, demokratët nxjerrin emrin e
x
BREAKING NEWS

Zbardhet strategjia antikorrupsion e SHBA, dhjetra politikanë rrezikojnë sekuestrim pronash e bllokim llogarish, Kim e Blinken paralajmërojnë reprezalje

Zbardhet strategjia antikorrupsion e SHBA, dhjetra politikanë
x
BREAKING NEWS

Mimi Kodheli: Bullgaria të heqë veton dhe të hapë rrugën e integrimit, Tirana nuk do kërkojë ndarje nga Shkupi, kemi mësuar nga gabimet e njëri-tjetrit

Mimi Kodheli: Bullgaria të heqë veton dhe të hapë
x
BREAKING NEWS

SHBA bën lëvizjen e papritur para Kuvendit të Berishës

SHBA bën lëvizjen e papritur para Kuvendit të Berishës
x

Gossip

I ra të fikët gjatë spektaklit 'live', Fifi zbulon nga çfarë vuan: Sapo të dal nga Big Brother VIP do të...

I ra të fikët gjatë spektaklit 'live', Fifi zbulon nga

Fifi është përfolur shumë dy ditët e fundit, pasi i ra të fikët gjatë spektaklit të Big Brother Vip, ku pati një debat me opinionisten Balina Bodinaku. Ajo u ndje keq pasi Balina i tha se po ndërhynte mes Pajtimit dhe Sarës për të marrë vëmendje dhe papritur ra në tokë.

Fifi ka folur sot me Semin për gjendjen e saj dhe kjo e fundit e ka qetësur duke i thënë se është e gjitha një gjendje emocionale dhe nuk ka lidhje me sëmundjet mendore. Ndërkohë, Fifi ka treguar se kur të dalë jashtë shtëpisë do të nisë konsultat.

Pjesë nga biseda:

Fifi: Pasi të dal prej këtu unë do filloj të bëj konsulta, si i kam bërë. Unë nisa para dy viteve të bëja, me nusen e Elvis Pupës.

Semi: Çfarë, terapi?

Fifi: Ehe
Semi: Ca terapie? Me psikologë gjithë kohës?

Fifi: Po iku në Amerikë ajo. E di sa shumë më ka ndihmuar, po iku.

Semi: Jam e shqetësuar për ty.

Fifi: Pse?

Semi: Jam, shumë e shqetësuar.

Fifi: Është thjesht akumulim shpirt.