BREAKING NEWS

Obama, Melinda Gates dhe Fauci mbikqyrësit e laboratorit të Wuhanit në 2015 kur Bill Gates paralajmëroi rrezikun nga virusi

Obama, Melinda Gates dhe Fauci mbikqyrësit e laboratorit të Wuhanit
x

Gossip

“I rreh mileti dhe vijnë më kapin mua”, Stresi përfundon sërish në polici

“I rreh mileti dhe vijnë më kapin mua”, Stresi

Mato Lale, një nga reperat më të rinj në vendin tonë, u përfshi në një sherr të dhenshëm me mikun e tij para dy ditësh dhe për pasojë u plagosën rëndë.

Pas sherrit, denoncuan reperin e njohur Stresi, së bashku me shokët e tij, pasi sipas tyre kanë qenë pikërisht këta “bad boys” që i kanë rrahur.

Reperi Stresi e bëri publike këtë histori në një video duke thënë se sapo kishte dalë nga komisariati dhe ka sqaruar se në fakt as ai dhe as shokët e tij nuk kanë aspak lidhje me sherrin në fjalë.

Ai ka shtuar se “bad boys” nuk janë vetëm ata në Shqipëri dhe se ata nuk janë bandë e rrezikshme, por bandë shokësh.

“Sa dola nga komisariati. Po presim çunat e tjerë. Paskan bërë denoncime për ne. Me bo denoncim fantazëm nuk kam parë. Nuk e ka fajin as komisariati, por e kanë fajin njerëzit. I rreh mileti dhe vjen më kapin mua. I kanë rrahur keq këta që quhen repera, që unë 12 vjet si kam njohur në rep, e tani duhet të vijnë tek unë, tek lagjia e Arkimendit”, është shprehur Stresi.