BREAKING NEWS

Parashikimi i motit për 14 Gushtin, flasin ekspertët se çfarë pritet në ditët në vijim: Mund të ketë përmbytje masive. Ja zonat që rrezikohen

Parashikimi i motit për 14 Gushtin, flasin ekspertët se
x
BREAKING NEWS

Kosova në alarm/ Agjencia e Emergjencave bën paralajmërimin e fortë, ja çfarë do të ndodhë në orët në vijim

Kosova në alarm/ Agjencia e Emergjencave bën paralajmërimin e
x
BREAKING NEWS

Aksident i rëndë në Fier, makina përplas për vdekje 52-vjeçarin, detajet e para

Aksident i rëndë në Fier, makina përplas për vdekje
x
BREAKING NEWS

U plagos mbrëmjen e sotme në Kuçovë, Admir Bejo niset me urgjencë drejt Tiranës

U plagos mbrëmjen e sotme në Kuçovë, Admir Bejo niset me
x
BREAKING NEWS

U plagos sot me armë zjarri në Kuçovë, kush është Admir Bejo? Dyshohet për hakmarrje të një tentative vrasje në 2007

U plagos sot me armë zjarri në Kuçovë, kush
x
BREAKING NEWS

45-vjeçari gjendet i plagosur me armë zjarri në Kuçovë, çfarë thotë policia

45-vjeçari gjendet i plagosur me armë zjarri në
x
BREAKING NEWS

E rëndë/ Gjendet një person i pajetë në Pogradec, dyshohet se...

E rëndë/ Gjendet një person i pajetë në Pogradec,
x
BREAKING NEWS

Emri/ Plagosja me armë zjarri në Kuçovë, zbardhen detaje të reja

Emri/ Plagosja me armë zjarri në Kuçovë, zbardhen detaje
x

Gossip

I sapomartuar, por ish-bashkëshorti bën veprimin e papritur në ditëlindjen e Rudina Dembacajt

I sapomartuar, por ish-bashkëshorti bën veprimin e papritur në

Rudina Dembacaj ka festuar ditën e djeshme ditëlindjen e 35. Miqtë, familjarët, Marku dhe fëmijët e tij ja kanë bërë këtë ditë speicale aktores duke e pritur në mesnatë me një festë me fishekzjarre.

Lidhja me Mark Frrokun e ka sjellë Rudina Dembacajn në qendër të vëmendjes, pasi ajo u bë publike menjëherë me lajmin e divorcit me Aleksandër Varfajn.

Por ky i fundit ka habitur rrjetin sot me një InstaStoryt, pikërisht ditën e lindjes së aktores. Aleksi ka shpërndarë një foto të vajzës së tyre, Viktorias, por që është shkëputur nga kujtimet e dy viteve më parë, kur marrdhëniet me Rudinën ishin fantastike.

Nuk dihet se ç’ka dashur të thotë ish-bashkëshorti i aktores me këtë InstaStory, pasi vetëm pak ditë më parë ai dhe partnerja e tij e re bënë publike martesën e tyre.

I sapomartuar, por ish-bashkëshorti bën veprimin e papritur në