BREAKING NEWS

'Testi i uthullës', mësoi si funksionon taktika që aplikon ushtria amerikane për të zbular personat e infektuar nga COVID-19

'Testi i uthullës', mësoi si funksionon taktika që
x

Gossip

I shfaqen simptomat e koronavirusit, habit modelja e njohur me postimin: Nuk ma bënë testin

I shfaqen simptomat e koronavirusit, habit modelja e njohur me postimin: Nuk ma

Modelja e famshme, Heidi Klum , shpreson se ka vetëm ftohje, pasi i janë shfaqur simptomat e virusit. Heidi Klum është përpjekur të testohet për COVID-19, por nuk ka pasur sukses, shkruan CNN.

Klum, 46 vjeç, mungoi në “America’s Got Talent” këtë javë, pasi thuhej se vuante nga një ftohje e zakonshme.

Por, përmes një storie në Instagram, modelja thotë se është përpjekur të testohet për koronavirus tek dy mjekë të ndryshëm, por rezultoi pa fat.

Klum tha se simptomat e saj përfshijnë të dridhura, ethe, kollë dhe hundët me erë të keqe.

“Unë thjesht nuk ndihem mirë, kështu që unë kam qëndruar në shtëpi për të mos infektuar njerëzit e tjerë,” tha ajo.

Modelja shtoi “Qëndroni të sigurt të gjithë. Qëndroni në shtëpi nëse nuk ndiheni mirë”.