Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

I shkoi papritur në zyrë, këngëtarja e njohur shqiptare kap ‘mat’ bashkëshortin dhe ia nxjerr pamjet publikisht (VIDEO)

Postuar: 24/05/2019 - 10:33

Këngëtarja, Ledina Çelo ndan shpesh momente familjare, por kryesisht me fëmijët e saj. Kësaj radhe ka zgjedhur t’i bëjë një surprizë bashkëshortit, duke i shkuar fshehurazi në zyrë. Por, nuk zbuloi gjëra të pakëndshme, jo!

Bashkëshorti i saj po rrinte para kompjuterit duke dëgjuar këngën e preferuar të Ledinës.

“Ai momenti kur i shkon burrit fshehurazi në zyrë…, dhe dëgjon këngët tënde të preferuar”, – shkruan Ledina Çelo mbi videon e postuar në InstaStory.

Këngëtarja jeton prej vitesh në Gjermani, bashkë me familjen e saj dhe po jeton një jetë të lumtur!    

Videot e postuara nga këngëtarja:

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 19/06/2019 - 22:10

Vesa Luma ka kërkuar të martohet sërish.
 

Postuar: 19/06/2019 - 15:47

Ronela Hajati gjatë këtyre muajve ka nxjerr një sërë këngësh që janë pëlqyer shumë nga publiku dh

Postuar: 18/06/2019 - 12:29

Benard Marashi dhe Xheni Mhillaj kanë qenë një ndër çiftet më të komentuara dhe të dashura për pu

Postuar: 18/06/2019 - 12:09

Moderatorja e njohur e emisionit "Thumb", Aulona Musta është një ndër personazhet më ak

Postuar: 18/06/2019 - 10:18

Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, kërcënoi me dëbimin e miliona njerëzve që jetoj

Postuar: 18/06/2019 - 08:51

Ditën e djeshme reperja shumë e komentuar e shoëbizit, Tayna, u diplomua në një universitet të Pr

Postuar: 17/06/2019 - 19:51

Kejsi Medini ishte protagoniste e videos “Pa ty dashni”, një bashkëpunim i babait të