BREAKING NEWS

Shqipëria nuk gjen qetësi / Plas arma në Elbasan, ekzekutohet një person në makinë

Shqipëria nuk gjen qetësi / Plas arma në Elbasan, ekzekutohet
x

Gossip

I shoqëruar me pranga në duar/ Video e arrestimit u bë virale në gjithë mediat, vjen reagimi i parë nga konkurrenti i njohur i ‘Përputhen’

I shoqëruar me pranga në duar/ Video e arrestimit u bë virale

Në një video të publikuara në orët e para të mëngjesit të sotëm u bë virale në rrjetet sociale, ku mediat shkruajnë për një arrestim të konkurrentit të 'Përputhen', Princ Mile. Nga pamjet shikohet teksa shoqërohet nga efektivët për në komisariat Princi dhe disa persona të tjerë.

Por vetëm një orë më parë, Princi ka publikuar një video nga ambjentet e “Top Channel” ku duket se është gati për xhirim bashkë me konkurrentët e tjerë, por nuk ka thënë asgjë në lidhje me videon virale.

I shoqëruar me pranga në duar/ Video e arrestimit u bë virale

I shoqëruar me pranga në duar/ Video e arrestimit u bë virale

Tashmë protagonistët e Përputhen knë marrë mjaft famë dhe janë bërë pjesë e projekteve të ndryshme, si videoklipe apo reklama. Prandaj edhe video e Princit teksa arrestohej mund të jetë një e tillë.