BREAKING NEWS

‘Krerët e korruptuar të politikës së lartë shqiptare po kërcënohen rrezikshëm’, Spartak Ngjela paralajmëron zhvillime të bujshme në vend

‘Krerët e korruptuar të politikës së lartë
x

Gossip

I surprizon të gjithë! Ija dhe Bes Kallaku gati të bëjnë 'namin', ja çfarë kanë planifikuar që shumë po e presin me padurim

I surprizon të gjithë! Ija dhe Bes Kallaku gati të

Bes Kallaku i ka surprizuar të gjithë me postimin e fundit ku ka treguar se shumë shpejt do të vijë me një projekt muzikor, pjesë e të cilit do të jetë dhe gjyshja e tij, Ija.

Aktori i humorti ka publikuar foton duke zbuluar titullin ‘Ktg’, i cili do të publikohet ditën e sotme në orën 18:00. Megjithatë ajo çfarë ka tërhequr vëmendjen e fansave ka qenë prezenca e Ijes në videoklip. Ndonëse gjyshja e Besit ka dalë edhe më parë në videoklip, prezenca e saj sjell gjithmonë komente shumë pozitive nga fansat e Kallakut.

Me siguri shumë prej tyre po presin me padurim për të parë Besin krah Ijes edhe në këtë projekt.

Besi dhe Ija ne kete video do ju bejnë të qeshni me lot (VIDEO ...

Ija e Besit feston 80-vjetorin/ Torta epike është me qep dhe ...

Më të lexuarat