BREAKING NEWS

COVID-19/ 6 humbje jete dhe 959 raste të reja në 24 orët e fundit në Shqipëri, ja zonat "më të nxehta"

COVID-19/  6 humbje jete dhe 959 raste të reja në 24 orët e
x
BREAKING NEWS

I bëri ftesë për të vizituar Kosovën, Rama i përgjigjet Kurtit: Faleminderit

I bëri ftesë për të vizituar Kosovën, Rama i
x
BREAKING NEWS

“Nuk ka kthim pas”/ Lulzim Basha mban qëndrimin e prerë për përjashtimin nga PD të Berishës dhe lëshon paralajmërimin e fortë: Këta të tre janë fatkeqësia më e madhe për çdo shqiptar!

“Nuk ka kthim pas”/ Lulzim Basha mban qëndrimin e prerë
x
BREAKING NEWS

Albin Kurti i dërgon letër publike Edi Ramës: Le të fillojmë përgatitjet për ...

Albin Kurti i dërgon letër publike Edi Ramës: Le të
x
BREAKING NEWS

Vendim i papritur/ Mbyllet Ambasada Gjermane në Tiranë, anulohen të gjitha takimet. Zbardhet njoftimi zyrtar

Vendim i papritur/ Mbyllet Ambasada Gjermane në Tiranë, anulohen
x
BREAKING NEWS

Trondit Spartak Ngjela, tregon fundin e frikshëm që e pret Sali Berishën: Ndodhet në vështirësi! Aq i fortë është ai, sa kur kishte përballë Ramiz Alinë...

Trondit Spartak Ngjela, tregon fundin e frikshëm që e pret Sali
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim reagon pas takimit me Lindita Nikollën, jep mesazhin e fuqishëm për politikën shqiptare

Yuri Kim reagon pas takimit me Lindita Nikollën, jep mesazhin e
x
BREAKING NEWS

Del dokumenti/ Nga Berisha tek Kryemadhi, deputetët që nuk votuan qeverinë “Rama 3”, ja kush abstenoi (EMRAT)

Del dokumenti/ Nga Berisha tek Kryemadhi, deputetët që nuk votuan
x

Gossip

“I tmerrshëm dhe i pabesueshëm lajmi”/ Ndërron jetë artistja e re shqiptare, Rudina Magjistari shpërthen në lot: Një engjëll! (FOTO)

“I tmerrshëm dhe i pabesueshëm lajmi”/ Ndërron

Moderatorja Rudina Magjistari ka ndarë një lajm të hidhur në rrjetet sociale. Magjistari shkruan se është tronditur kur ka mësuar se sot është ndarë nga jeta në moshën 33-vjeçare artistja e re shqiptare Elona Hoxha.

Ajo kujton se 33-vjeçaren e ka pasur si të ftuar në emisionin e saj një muaj më parë. Me profesion ekonomiste por që kishte pasion të madh pikturë, ajo zbuloi në emisionin e Rudinës se si lindi ky pasion dhe gjithë procesi për krijimin e shënjuesve të librave të pikturuar me dorë.

 “I tmerrshëm dhe i pabesueshëm lajmi për ndarjen nga jeta të Elonës. Vetëm një muaj përpara e kisha të ftuar në program për krijimet e saj të mrekullueshme. E trishtë shumë. Një vajzë e re, e talentuar, e zgjuar, e akoma më e bukur se brendshmi seç e shihni në foto”, shkruan Rudina.

“I tmerrshëm dhe i pabesueshëm lajmi”/ Ndërron

Kjo e fundit më pas ka postuar një koment të Elonës së ndjerë, që falenderonte Rudinën për ftesën në emision.

“Një engjëll, shpirti yt u prehtë në paqe”, ka shkruar Rudina e prekur pas publikimit të këtij mesazhi.

“I tmerrshëm dhe i pabesueshëm lajmi”/ Ndërron

Më të lexuarat