BREAKING NEWS

Heqja e kamerave, eksperti Karamuço zbulon gabimin e madh të policisë: Operacion i gabuar, ja çfarë duhej bërë

Heqja e kamerave, eksperti Karamuço zbulon gabimin e madh të
x
BREAKING NEWS

"Ishte njeriu i afërt i Vis Martinajt"/ Artan Hoxha zbardh detajet e forta nga atentati i Ylli Brahimit: Atentatorët bllokuan valët e kamerave

"Ishte njeriu i afërt i Vis Martinajt"/ Artan Hoxha zbardh
x
BREAKING NEWS

"McGonigal i bëri të gjithë matufë", Likometa reagon për korrupsionin e ish-agjentit: Ka përpjekje për të njollosur Edi Ramën në SHBA

"McGonigal i bëri të gjithë matufë", Likometa
x
BREAKING NEWS

Analisti zbërthen lëvizjen e dyshimtë të Bashës: Po luan me mendjen e Berishës, në momentin...

Analisti zbërthen lëvizjen e dyshimtë të Bashës: Po
x
BREAKING NEWS

Ramës do t’i konfiskohen dhuratat nga FBI? Ish-deputeti zbardh detaje nga hetimi: Ja çfarë pritet të ndodhë

Ramës do t’i konfiskohen dhuratat nga FBI? Ish-deputeti zbardh detaje
x
BREAKING NEWS

'Kartvizitën 'FBI' s'do e refuzonte askush', Vangjeli zbulon 'të pathënat': Ju tregon se me kë është takuar McGonical në Shqipëri

'Kartvizitën 'FBI' s'do e refuzonte askush',
x
BREAKING NEWS

"Turp historik nëse ndodh", avokat Ngjela del me reagimin e fortë: Albin Kurti nuk do ta pranojë këtë ofendim të kombit shqiptar

"Turp historik nëse ndodh", avokat Ngjela del me reagimin e
x
BREAKING NEWS

A duhet të nisin hetimet ndaj Ramës nga FBI? Habit Kreshnik Spahiu

A duhet të nisin hetimet ndaj Ramës nga FBI? Habit Kreshnik Spahiu
x

Gossip

I vdiq partnerja në ditën e dasmës, këngëtari i njohur rrëqeth me fjalët e ndjera: Ende në shok dhe tronditje!

I vdiq partnerja në ditën e dasmës, këngëtari i njohur

Tom Mann është akoma në shok nga humbja e partneres së tij pak javë më parë.

Ylli i “X Factor” do të martohej me nënën e fëmijës së tij, Danielle Hampson më 18 qershor, por në vend të kësaj, ai ndau në rrjete sociale lajmin tragjik se ajo kishte ndërruar jetë.

Në një postim në Instagram, Tom ndau një foto të tij duke puthur Danielle, së bashku me mbishkrimin:

“Pothuajse tre javë nga ajo që do të mbetet gjithmonë dita më e keqe e jetës sime. Ende në tronditje dhe ende pa fjalë – Dani im i bukur është një humbje e papërshkrueshme.

“Asgjë nuk mund të thuhet apo bëhet, por unë duhet të pranoj sasinë e madhe të dashurisë, mirësisë dhe mbështetjes që Bowie, familja e Danit, familja ime dhe unë kemi marrë.

Në këto kohëra më të errëta, është jashtëzakonisht e vështirë të ndjesh diçka tjetër përveç trishtimit, e lëre më mirënjohjen, por ne kemi gjetur disa momente të ndjesisë së atij bashkimi dashurie që ka ardhur nga larg e gjerë për Danin tonë.

Ajo ishte më e mira nga më të mirat, dhe kjo është dëshmi për të.” Ai postoi gjithashtu një foto të Danielle duke mbajtur djalin e tyre Bowie.

Çifti kishte shpallur fejesën e tyre në dhjetor 2019 dhe djali i tyre lindi në tetor të vitit të kaluar.

I vdiq partnerja në ditën e dasmës, këngëtari i njohur