BREAKING NEWS

Dy anije gjigante 250 metra të flotës ruse do kalojnë pranë Shqipërisë, anija cisternë dhe shoqëruesi i saj misterioz po i drejtohen...

Dy anije gjigante 250 metra të flotës ruse do kalojnë pranë
x
BREAKING NEWS

Aksidenti i frikshëm te “Kodra e Diellit” ku 29-vjeçarja mori përpara tre kalimtarët, vdes në spital njëri prej tyre (EMRI)

Aksidenti i frikshëm te “Kodra e Diellit” ku 29-vjeçarja
x
BREAKING NEWS

Apeli i GJKKO merr vendimin për gjyqtaren e njohur dhe avokatin. Zbardhet masa e dhënë

Apeli i GJKKO merr vendimin për gjyqtaren e njohur dhe avokatin. Zbardhet
x
BREAKING NEWS

“Një i afërmi jonë nga Puka që jeton jashtë, na tha se u zhduk”/ Zbulohet për herë të parë shteti ku ndodhet personi që lajmëroi xhaxhanë e Ervis Martinaj për zhdukjen e të shumëkërkuarit të drejtësisë

“Një i afërmi jonë nga Puka që jeton jashtë, na
x
BREAKING NEWS

E kanë eleminuar Ervis Martinajn? Prokuroria merr vendimin e menjëhershëm

E kanë eleminuar Ervis Martinajn? Prokuroria merr vendimin e
x
BREAKING NEWS

Petro Koçi: Çifti Berisha-Metaj, një ‘tango’ e kërcyer në bodrumet e politikës shqiptare

Petro Koçi: Çifti Berisha-Metaj, një ‘tango’ e
x
BREAKING NEWS

Ja skema ligjore që do të përdoret për përzënien e Berishës nga politika, në shtator Kuvendi do shkaktojë “tërmet” për “non gratat” dhe spiunët

Ja skema ligjore që do të përdoret për përzënien e
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela: Është e garantuar që ka prova për Sali Berishën, nëse nuk do jetë më deputet ndaj tij do të filloj procesi penal, në shtator do kemi ngjarje të reja

Spartak Ngjela: Është e garantuar që ka prova për Sali
x

Gossip

I zuri vendin Olsës dhe spostoi Bora Zemanin, Lori Hoxha paralajmëron surprizën tjetër të madhe

I zuri vendin Olsës dhe spostoi Bora Zemanin, Lori Hoxha paralajmëron

“Big Brother Vip” u kthye në një nga emisionet më të ndjekur. I drejtuar nga Arbana Osmani, pjesë e shtëpisë më të famshme ndryshe nga herët e tjera, ishin persona Vip të skenës shqiptare.

Dhe mesa duket “Top Channel” do vazhdojë me traditën pasi Lori Hoxha sapo e konfirmoi këtë. Ajo lajmëroi se edicioni i dytë do vijë në dhjetor përsëri, pas Kupës së Botës.

Kështu ajo konfirmoi dhe transmetimim e “Fifa World Cup 2022”, që do pushtojë ekranin gjatë nëntorit dhe dhjetorit.

Por Lori nuk harroi të përmendë që deri atëherë programacioni ditor dhe prime do të jetë plot dhe nuk do e ndjejmë shumë mungesën.

I zuri vendin Olsës dhe spostoi Bora Zemanin, Lori Hoxha paralajmëron

Mesa duket Lori paska dhe surpriza të tjera që do i zbulojë së shpejti. Ajo është rikthyer fuqishëm së fundmi në ekran dhe thuhet se do vijë si producente në emisionin “Për’puthen”

Sipas zërave Olsa Muhameti do të largohet dhe produksionin po e merr në dorë vetë Lori Hoxha.

Ka shumë shanse që emisioni të ngjasojë me formatin origjinal të “Uomini e Donne”, nga ku u frymëzua fillimisht.

Të njëjtat burime zbulojnë se Lori Hoxha do të vijë si producente dhe si prezantuese në vend të Bora Zemanit do të vijë Ori Nebiaj.

Këto ndryshime duken mjaft premtuese duke shpresuar në rritje të nivelit, pasi marrim parasysh ofendimet apo zënkat mes konkurenteve apo dhe opinionistëve. Të gjitha këto dëmtuan imazhin e një emisioni plot potencial që kishte si synim dashurinë, por vetëm dashuri që nuk pamë.

Më të lexuarat