BREAKING NEWS

Gjykata Kushtetuese merr vendimin për zgjedhjet lokale të 30 qershorit

Gjykata Kushtetuese merr vendimin për zgjedhjet lokale të 30 qershorit
x
BREAKING NEWS

A do ketë heqje totale të masave? Brataj jep informacionin e rëndësishëm dhe tregon çfarë pritet: Kemi frikë nga…

A do ketë heqje totale të masave? Brataj jep informacionin e
x
BREAKING NEWS

Si asnjëherë më parë, publikohen shifrat e fundit të Covid-19

Si asnjëherë më parë, publikohen shifrat e fundit të
x
BREAKING NEWS

Vjen lajmi i mirë! Mund të shkoni vetëm me pasaportë, një tjetër shtet evropian heq të gjitha kufizimet me Shqipërinë duke filluar nga nesër

Vjen lajmi i mirë! Mund të shkoni vetëm me pasaportë,
x
BREAKING NEWS

KQZ jep lajmin e keq për Lulzim Bashën dhe Monika Kryemadhin

KQZ jep lajmin e keq për Lulzim Bashën dhe Monika Kryemadhin
x
BREAKING NEWS

Zgjedhjet/ Gjykata Kushtetuese i jep goditjen e fortë Qeverisë

Zgjedhjet/ Gjykata Kushtetuese i jep goditjen e fortë Qeverisë
x
BREAKING NEWS

“Boll më me shtirje”/ Ambasadorja Yuri Kim flet me tone të ashpra dhe jep ultimatumin e prerë: Çoni përpara Reformën në Drejtësi! Nëse s’tregoni guxim...

“Boll më me shtirje”/ Ambasadorja Yuri Kim flet me tone të
x
BREAKING NEWS

Debat për temat e nxehta që po zhvillohen me dyer të mbyllura/ Pritet vendimi për zgjedhjet lokale të 2019, përfaqësuesja e qeverisë kërkon pezullimin e çështjes. Cili është verdikti i Gjykatës Kushtetuese?

Debat për temat e nxehta që po zhvillohen me dyer të mbyllura/
x

Gossip

“Ia doli vetë, nuk kishte as miq e as lekë”, Bujar Asqeriu nuk i mban dot lotët

“Ia doli vetë, nuk kishte as miq e as lekë”, Bujar Asqeriu

Fjorela Asqeriu, violinistja e njohur shqiptare e “Formula E” që ka performuar krah emrave të njohur si Ennio Morricone, Andrea Bocelli e Gigi Prietti.

Teksa ajo po rrëfente disa prej eksperiencave krah artistëve në fjalë, një surprizë e këndshme i erdhi nga xhaxhai, aktori i njohur Bujar Asqeriu.

I përlotur që prej nisjes së intervistës, Bujari nuk ngurroi të shprehte hapur krenarinë për mbesën.

“Kur arriti këtu unë pata një emocion shumë të madh. Pastaj kur e pashë me Gigi Proietti në një koncert, një prej aktorëve më të mëdhenj të Italisë, një showmen i jashtëzakonshëm, aty kuptova që Fjorela po ecte bukur në rrugën e saj.”, tha ai për Top Channel.

Ndër të tjera aktori me krenari theksoi se është i lumtur që mbesa e tij ia doli pa mbështetjen e askujt, pasi nuk kishte as familje të njohur e njerëz të pushtetshëm.

Më të lexuarat