Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

"Ia hëngsha protezat", ish-banorja e Big Brother zbulon “plakun që e mban me lek”

Postuar: 17/07/2019 - 18:58

Genta Gjalpi është një ndër protagonistet kryesore ndër vite të spektaklit "Big Brother" në Shqipëri.

Ish-banorja e "Big Brother 5" duket se vijon të jetë një nga vajzat më të komentuara në mediat rozë, por dhe në rrjetet sociale.

Së fundmi, Genta ka postuar një foto në Instagram, ku shfaqet me menaxherin e VIP-ave, Xhani Demika.

Ajo e quan me shaka atë si "plakun që e mban me lek".

Në përshkrimin e fotos, ajo shkruan:

Ky është plaku që më mban mua me lek, pagon pushimet e mia, kollovari im që ja hëngsha protezat! Kola im i përjetshëm”.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 24/08/2019 - 12:18

Këngëtarja shqiptare Dhurata Dora është tronditur nga një tjetër ngjarje e rëndë pas vdekjes së 5 fansave në koncertin e përbashkët me këngëtarin Soolking në Algjeri dy ditë më parë.

Postuar: 24/08/2019 - 11:25

Adelina Ismaili, e ftuar në emisionin ‘Pressing’ të televizionit T7 ka folur për herë

Postuar: 24/08/2019 - 10:35

Meghan dhe Princ Harry kanë kaluar muajt e fundit duke emëruar anëtarët e rinj të stafit të tyre

Postuar: 24/08/2019 - 10:12

Prej disa javësh Stresi dhe Keisi kanë qenë shumë të komentuar në media për shkak të ndarjes së t

Postuar: 24/08/2019 - 10:01

Mbrëmjen e djeshme 5 persona humbën jetën në Algjeri pas një incidenti gjatë koncertit të reperit

Postuar: 23/08/2019 - 22:51

Reperi Getoar Selimi ka reaguar për herë të parë pas lajmeve që qarkulluan në portale se martesa

Postuar: 23/08/2019 - 21:50

Klaudia Pepa di gjithmonë si të tërheqë vëmendjen.