BREAKING NEWS

Publikoi videon e Lefter Allës duke thithur kokainë, Artan Hoxhën e thërrasin në Polici, vjen reagimi që nuk pritej i Blendi Fevziut

x

Gossip

“Ia ka marrë dorën”, regjizori Eduart Grishaj 'ndez' situatën me komentin për Arbana Osmanin

Edhe pse nuk e kanë pranuar publikisht Eduart Grishaj dhe Arbana Osmani nuk i kursejnë fotot ku duken së bashku dhe sidomos komentet pikante mes tyre.

Në një foto që ka publikuar së fundmi Eduarti që sihte edhe regjisori i emisionit të Arbanës, një komentues e ka thumbuar paska.
 
“Fotografe e bukur Arbana,”- shkruan një komentues.
 
‘Po, po ja ka marrë dorën,” është përgjigjur djali duke ndezur kështu replikat.
 
     
Mesa duket, Eduarti paska pasur ankesa për mënyrën se si e ka fotografuar moderatorja.Arbana dhe Eduarti janë përfolur prej kohësh për një lidhje sentimentale. Moderatorja u nda nga bashkëshorti i saj, Ardit Kero me të cilin ka edhe një djalë, Jonin.