BREAKING NEWS

Shokuese/ Përdhunoi vajzën që shkoi të denonconte përdhunimin nga disa persona, kush është shefi i lartë i Policisë: I kërkoi favore seksuale dhe mbesës së shkrimtarit të madh Martin Camaj

Shokuese/ Përdhunoi vajzën që shkoi të denonconte
x

Gossip

Ia mbathin nga koronavirusi, Harry e Meghan gjejnë strehim te një VIP miliarder

Pak përpara se presidenti amerikan Donald Trump të mbyllte kufijtë për shkak të emergjencës koronavirus, princi britanik Harry së bashku me familjen lanë Vankuverin, Kanada, me një avion privat, për t’u transferuar në SHBA, më saktë në Malibu, Kaliforni. Derën e shtëpisë ua hapi miku miliarder Michael Hess. Harry është i shqetësuar për situatën në Britani, me babanë e sëmurë me virusin dhe gjyshen në izolim, por Meghan nuk do që ai të kthehet.

Prej kohësh çifti planifikonte të kthehej në Los Angelos, qytet ku Meghan Markle ka jetuar për shumë kohë dhe ku jeton mamaja e saj, Doria, dhe mikesha më të mira. Po organizoheshin për të ndërruar shtëpi, por emergjenca dhe frika e mbylljes së kufijve përshpejtoi nisjen e dukëve të Sussex.

Në Los Angeles, Markle mund të rinisë të punojë, më në fund. Ndërkohë, ajo do të jetë zëri narrator në “Elephants”, dokumentari i prodhuar nga “Disney Nature”.

Ia mbathin nga koronavirusi, Harry e Meghan gjejnë strehim te një VIP

Ia mbathin nga koronavirusi, Harry e Meghan gjejnë strehim te një VIP

Ia mbathin nga koronavirusi, Harry e Meghan gjejnë strehim te një VIP

Më të lexuarat