BREAKING NEWS

“Pa koment”,Rama poston foton nga takimi i Bashës dhe jep mesazhin e fortë

“Pa koment”,Rama poston foton nga takimi i Bashës dhe jep
x

Gossip

“Idiote, pa çorape bebi në këtë të ftohtë!”/ Aktorja e njohur Olta Gixhari e nxjerr blof ndjekësen që e kritikoi për mëmësinë, ja përgjigjja e bukuroshes

“Idiote, pa çorape bebi në këtë të

Ditën e djeshme, aktorja e njohur shqiptare postoi një foto të djalit jashtë në natyrë doli me Amar për të shijuar edhe rrezet e diellit, krahas së cilës shkroi: “Paqja ime”.

“Idiote, pa çorape bebi në këtë të

Olta Gixhari publikon herë pas here foto me të birin, Amar, të cilit ende nuk ka vendosur t’ia zbulojë portretin.Mirëpo, ndjekësve nuk u ka shpëtuar një detaj: i vogli ishte pa çorape.

“Idiote, pa çorape bebi në këtë të

Idjote, pa çorape bebi në këtë të ftohtë!”, ishte “kritika” që një ndjekëse i bëri.

Olta i është kundërpërgjigjur gjithë sportivitet, duke shkruar: “Shkruhet idiote se dua që të jesh e saktë”.

“Idiote, pa çorape bebi në këtë të

Amar erdhi në jetë në muajin gusht të vitit 2020 dhe vetëm pak kohë pas lindjes, Gixhari arriti të kthehej në super formë.

Gjatë shtatzënisë, aktorja u largua drejt Spanjës, për të qenë pranë bashkëshortit të saj.

“Idiote, pa çorape bebi në këtë të

Ndërsa aktualisht, së bashku me të birin, është kthyer në Shqipëri. Gjatë një interviste të dhënë më parë, ajo tregoi se e do shumë vendin e saj, por mundësitë për të ardhmen e Amar janë shumë herë më të larta në Spanjë, prandaj ende nuk e ka vendosur se ku do të qëndrojë.

“Idiote, pa çorape bebi në këtë të