BREAKING NEWS

Parashikimi i motit për 14 Gushtin, flasin ekspertët se çfarë pritet në ditët në vijim: Mund të ketë përmbytje masive. Ja zonat që rrezikohen

Parashikimi i motit për 14 Gushtin, flasin ekspertët se
x
BREAKING NEWS

Kosova në alarm/ Agjencia e Emergjencave bën paralajmërimin e fortë, ja çfarë do të ndodhë në orët në vijim

Kosova në alarm/ Agjencia e Emergjencave bën paralajmërimin e
x
BREAKING NEWS

Aksident i rëndë në Fier, makina përplas për vdekje 52-vjeçarin, detajet e para

Aksident i rëndë në Fier, makina përplas për vdekje
x
BREAKING NEWS

U plagos mbrëmjen e sotme në Kuçovë, Admir Bejo niset me urgjencë drejt Tiranës

U plagos mbrëmjen e sotme në Kuçovë, Admir Bejo niset me
x
BREAKING NEWS

U plagos sot me armë zjarri në Kuçovë, kush është Admir Bejo? Dyshohet për hakmarrje të një tentative vrasje në 2007

U plagos sot me armë zjarri në Kuçovë, kush
x
BREAKING NEWS

45-vjeçari gjendet i plagosur me armë zjarri në Kuçovë, çfarë thotë policia

45-vjeçari gjendet i plagosur me armë zjarri në
x
BREAKING NEWS

E rëndë/ Gjendet një person i pajetë në Pogradec, dyshohet se...

E rëndë/ Gjendet një person i pajetë në Pogradec,
x
BREAKING NEWS

Emri/ Plagosja me armë zjarri në Kuçovë, zbardhen detaje të reja

Emri/ Plagosja me armë zjarri në Kuçovë, zbardhen detaje
x

Gossip

“Çift i bukur”, Beniada Nishani sqaron komentin e bujshëm për Megi Pojanin dhe Endri Çekiçin që trazoi rrjetin, çfarë po ndodh mes tyre

“Çift i bukur”,  Beniada Nishani sqaron komentin e

Komenti, “shumë çift i bukur”, i Beniada Nishanit për fotot e Megi Pojanit dhe Endri Çekiçit u mor në rrjet si konfirmim nga ana e saj se dyshja janë në një romancë.

Modelja, e cila shkaktoi shumë zhurmë në rrjet me deklaratën e saj, ka sqaruar së fundmi se nuk ka dashur të konfirmojë se Megi dhe futbollisti i kombëtares janë të lidhur bashkë, pasi vetë ajo nuk është në dijeni.

“Po ça thashë unë? Unë nuk thashë që u lidhën, unë pashë një fotografi njësoj, njërën nga njëra anë e tjetrën nga ana tjetrën. E thashë nëse janë të lidhur janë shumë të bukur. Të them të vertetën nuk e kisha parë këtë foton që e pashë tek Proçesi, unë kisha parë disa story të Megit me breshka dhe thashë është me pushime në qejfin e vet dhe unë nuk thashë që janë të lidhur dhe e kanë heq atë por…”– tha ajo gjatë një interviste në “Abc e Pasdites.”

Megjithëse nuk ka asnjë reagim nga Megi dhe Endri, detajet fotot e tyre në rrjetet sociale ndezën dyshimet se mes tyre ka lindur diçka. Dhe u duke se një lloj konfirmimi ka ardhur edhe nga modelja Beniada Nishani, e cila është prej javësh antare jurie në “He/She’s on Top”, me Megi Pojanin.