BREAKING NEWS

GJKKO mbylli hetimet për ish ministrin Fatmir Mediu, SPAK nuk humb kohë dhe bën lëvizjen urgjente, del kundër Gjykatës së Posaçme kundër Krimit dhe Korrupsionit dhe e paralajmëron

GJKKO mbylli hetimet për ish ministrin Fatmir Mediu, SPAK nuk humb
x
BREAKING NEWS

A do të hetohet Fatmir Mediu? GJKKO jep vendimin për ish ministrin

A do të hetohet Fatmir Mediu? GJKKO jep vendimin për ish ministrin
x
BREAKING NEWS

Arben Pëllumbi bën njoftimin me rëndësi, Partia Socialiste pritet të dalë në një konferencë urgjente

Arben Pëllumbi bën njoftimin me rëndësi, Partia Socialiste
x
BREAKING NEWS

Vjen goditja e fortë për Lulzim Bashën/ Dorëheqje masive në PD, largohet sekretari i PD dhe 13 anëtarë Kryesie në këtë qytet të vendit: Basha po e kthen në një parti klienteliste (Publikohet letra)

Vjen goditja e fortë për Lulzim Bashën/ Dorëheqje masive
x
BREAKING NEWS

Vizita në SHBA, Kreshnik Spahiu: Meta po tenton të shmangë “funeralin” e tij, as florinjtë nuk i bëjnë më punë, i mbyllën çdo derë në Uashington

Vizita në SHBA, Kreshnik Spahiu: Meta po tenton të shmangë
x
BREAKING NEWS

Raporti i DASH, ja kush janë ministrat e rrezikuar nga koncesionet dhe a po i dërgojnë amerikanët mesazh SPAK të hapë dosjet e PPP?

Raporti i DASH, ja kush janë ministrat e rrezikuar nga koncesionet dhe a po
x
BREAKING NEWS

Plagosja e dyfishtë në Tiranë, policia jep detajet e reja

Plagosja e dyfishtë në Tiranë, policia jep detajet e reja
x
BREAKING NEWS

“Asnjë viktimë në 24 orë”, Ministria e Shëndetësisë nxjerr bilancin e fundit: Ja sa raste të reja janë regjistruar me Covid-19

“Asnjë viktimë në 24 orë”, Ministria e
x

Gossip

Çift i ri në showbiz? Prezantuesja e njohur e Top Channel rezervon surpriza të mëdha sonte në “Shiko Kush LUAN”, të ftuar edhe politikan të njohur si Ervin Salianji dhe... çfarë pritet të ndodhë?

Çift i ri në showbiz? Prezantuesja e njohur e Top Channel rezervon

Mbrëmja e së shtunës është e dedikuar argëtimit dhe personazheve të njohur në spektaklin “Shiko Kush LUAN” me autore dhe moderatore Luana Vjollcën.

Ashtu si publiku dëshiroi, kapitene e skuadrës blu është ish-partnerja e kapitentit të skuadrës së kuqe, Florian Binajt, e famshmja “Burbuqja” ose ndryshe Rezart Veleshnja, e cila i dha super atmosferë spektaklit.

Nuk do të mungojnë edhe performancat nga Fifi, këngëtarja e emisionit “Shiko Kush LUAN”, por edhe nga të ftuarit këngëtarë të cilët performuan hitet e tyre. Mbrëmjen e sotme do të jenë të ftuar mjaft të dashur nga ju në “Shiko Kush LUAN” si: Remzie Osmani, Valbona Mema, Ervin Salianji, Young Zerka, Kiara Tito, Liesa Haxhiasllani, Meridian Ramcaj dhe Nexhat Osmani.

E dini që sonte në “Shiko Kush LUAN” mund të krijohet një lidhje e re në showbiz? Kiara Tito dhe Young Zerka do na surprizojnë sonte! Edhe pak orë na ndajnë për të mësuar gjithçka që “Shiko Kush LUAN” ka rezervuar për ne sonte, ora 21:00!

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by LUANA VJOLLCA (@luanavjollca)

Më të lexuarat