BREAKING NEWS

Publikuan sekretet hetimore për arrestimin e Vangjush Dakos, SPAK bën lëvizjen urgjente

Publikuan sekretet hetimore për arrestimin e Vangjush Dakos, SPAK bën
x
BREAKING NEWS

Gazetarja e njohur zbardh detaje nga ngjarja në “Don Bosko”, ja kush është Nikoll Sherrniku i arrestuar edhe më parë për vrasje

Gazetarja e njohur zbardh detaje nga ngjarja në “Don Bosko”, ja
x
BREAKING NEWS

Ndryshime në Ministrinë e Infrastrukturës dhe Energjisë, ja kush emërohet zëvendësministëri i ri (Emri)

Ndryshime në Ministrinë e Infrastrukturës dhe Energjisë, ja
x
BREAKING NEWS

Arrestohet personi 'kyç' në atentatin e bujshëm ndaj rivalit të Ervis Martinaj ku mbeti e vrarë banakierja në "Don Bosko" (emri)

Arrestohet personi 'kyç' në atentatin e bujshëm ndaj
x
BREAKING NEWS

Tragjedia e Gërdecit/ Përfaqësues të ambasadës së SHBA-së në gjyqin e Mediut

Tragjedia e Gërdecit/ Përfaqësues të ambasadës së
x
BREAKING NEWS

Pas 9 orësh mbledhje të kryesisë, Bardhi zbulon datën e zgjedhjes së kryetarit të PD-së

Pas 9 orësh mbledhje të kryesisë, Bardhi zbulon datën e
x
BREAKING NEWS

Çështja Gërdeci/ Familjarët pjesë e procesit, avokati i tyre zbardh detajet

Çështja Gërdeci/ Familjarët pjesë e procesit, avokati
x
BREAKING NEWS

Vangjush Dako dhe biznesmeni në burg, kush është ende në kërkim (Lista zyrtare)

Vangjush Dako dhe biznesmeni në burg, kush është ende në
x

Gossip

Çifti i njohur bëhen prindër për herë të dytë, vjen në jetë djali i tyre (FOTO)

Çifti i njohur bëhen prindër për herë të

Djali i këngëtares së mirënjohur, Remzije Osmanit ka mirëpritur në jetë fëmijën e dytë me bashkëshorten e tij Gëzimen. Çifti janë bërë prindër të një djali dhe lajmin e dhanë e anë të postimi në Instagram.

Çifti i njohur bëhen prindër për herë të

Hamza dhe Gëzime i kanë vendosur djalit emrin Jon.

“Faleminderit Zotit për bekimin e dytë që na fali. JON HAMZAJ 17.03.2023. Zemrat dhe krahët i kemi plot”, shkroi Gëzimja në postimin e saj.

Çifti i njohur bëhen prindër për herë të

Çifti i njohur bëhen prindër për herë të

Çifti i njohur bëhen prindër për herë të